Operátor Call Centra

Netfinancie, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, aj ihneď
900 - 4 000 EUR/mesiacFIX 900 EUR + bonusy a provízie (bez limitu) Mzda našich najlepších v call centre často prekračuje sumu 3.000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu call centristov hľadáme troch komunikatívnych a šikovných ľudí. U nás nebudete telefonovať podľa žiadnej databázy a ponúkať rôzne druhy tovarov alebo služieb. Budete zamestnancom našej spoločnosti a budete kontaktovať len tých klientov, ktorí navštívili našu stránku a zanechali nám svoje telefónne číslo.
Poskytnete im telefonické poradenstvo a pomoc pri výbere a uzatvorení rôznych druhov neživotného poistenia, predovšetkým autopoistenia.
Súčasťou vašej práce bude aj tvorba cenových ponúk pre klientov, riešenie ich požiadaviek a poskytovanie informácii.
Kompletne vás zaškolíme a vysvetlíme všetko, čo budete potrebovať vedieť na to, aby ste sa o našich klientov vedeli dobre postarať.
V tejto práci sa určite nudiť nebudete a nie je to nič, čo by aktívny a empatický človek s dobrými komunikačnými schopnosťami nezvládol. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré pozostáva z fixnej zložky a vysokých provízií a bonusov za predané produkty.

- možnosť pracovať v Bratislave, v Pezinku alebo aj z domu
- stabilný mesačný príjem a motivujúce finančné ohodnotenie
- atraktívne a neformálne pracovné prostredie v Pezinku alebo v Bratislave
- možnosť pracovať nielen v kancelárii, ale aj formou homeoffice
- flexibilný pracovný čas, vieme sa prispôsobiť požiadavkám uchádzača
- odborný rast a možnosť kariérneho postupu
- pravidelné firemné akcie, školenia a teambuildingy

Ak Vás naša ponuka zaujala, máte chuť pracovať v stabilnej a etablovanej spoločnosti, v príjemnom prostredí, neváhajte a zašlite nám Váš štrukturovaný životopis na uvedený e-mail.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa budú uchádzať o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov s pozvaním na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

call centrum, financie, poisťovníctvo, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak už máte nejaké skúsenosti s prácou v call centre alebo predajom finančných produktov, určite budú výhodou.
Ale radi dáme šancu aj uchádzačom bez predchádzajúcich skúseností a absolventom.
Dôležité je, aby ste boli najmä:
- príjemne a ľudsky komunikatívny
- presvedčivý a empatický
- aktívny a motivovaný
- dôsledný a spoľahlivý
- férový

Spoločnosť Netfinancie.sk je nezávislá poradenská spoločnosť, ktorá na slovenskom finančnom trhu stabilne pôsobí už 17 rokov.
Sme priekopníkmi online porovnávania a predaja poistenia. Našimi partnermi sú všetky významné slovenské poisťovne.
Od roku 2021 sme súčasťou silnej medzinárodnej skupiny Netrisk Group, ktorá okrem Slovenska pôsobí tiež v Českej republike, Poľsku, Rakúsku, Maďarsku a Litve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4038607  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac