Produktový manažér / Metodik poistenia

Netfinancie, s.r.o.

Miesto práce
Radničné námestie, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, aj ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Pezinku hľadáme spoľahlivého, tímového kolegu s logickým a analytickým myslením, ktorý má zmysel pre detail a láka ho svet produktov neživotného poistenia.

Čo od Vás budeme očakávať?
• analyzovať konkurenčné prostredie, reagovať na vývoj produktov konkurencie, navrhovať a pripravovať opatrenia na podporu biznis rozhodnutí
• optimalizovať interné postupy a procesy, tvoriť a aktualizovať produktovú metodiku a s ňou súvisiace predpisy
• vypracovávať a spravovať zmluvnú dokumentáciu k poistným produktom
• pripravovať zadania a implementovať produktové zmeny do informačných systémov a následne testovať ich funkčnosť
• monitorovať a zapracovávať aktuálne legislatívne zmeny do produktov a systémov spoločnosti
• poskytovať produktovú a metodickú podporu pre partnerov spoločnosti
• komunikovať s poisťovňami a partnermi

Okrem zaujímavej a rôznorodej práce ponúkame tiež:
• zaujímavé finančné ohodnotenie a cieľové odmeny
• flexibilný pracovný čas
• príjemné pracovné prostredie, skvelý kolektív
• možnosť pracovného a osobného rozvoja
• mobilný telefón, notebook
• stabilnú pozíciu v prosperujúcej spoločnosti
• firemné akcie, školenia, teambuildingy

Ak Vás naša ponuka zaujala, máte radi výzvy, chcete sa učiť, uplatniť sa a rásť spolu s nami, neváhajte a reagujte na ponuku.
Zašlite nám, prosím, štrukturovaný životopis a motivačný list na uvedený e-mail.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa budú uchádzať o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov s pozvaním na výberové konanie.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

študijný odbor, zameranie nie je rozhodujúce

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti poistných produktov je vítaná, nie je však podmienkou
• analytické a logické myslenie, samostatnosť v práci
• orientácia na externého i interného zákazníka a profesionálna úroveň komunikácie
• vytrvalosť, dôslednosť a zameranie na detail a výsledok
• schopnosť prinášať efektívne a zmysluplné riešenia
• proaktivita a tímovosť
• otvorenosť voči zmenám, flexibilita
• dobrá znalosť MS Office

Spoločnosť Netfinancie.sk je nezávislá poradenská spoločnosť, ktorá na slovenskom finančnom trhu stabilne pôsobí už 17 rokov.
Sme priekopníkmi online porovnávania a predaja poistenia. Našimi partnermi sú všetky významné slovenské poisťovne.
Od roku 2021 sme súčasťou silnej medzinárodnej skupiny Netrisk Group, ktorá okrem Slovenska pôsobí tiež v Českej republike, Poľsku, Rakúsku, Maďarsku a Litve.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3615090  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400