Telefonický operátor, pracovník call centra

Netfinancie, s.r.o.

Miesto práce
Radničné námestie 1, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný príjem 800 EUR, provízie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych a komunikatívnych ľudí, ktorí radi telefonujú a chcú pracovať v oblasti finančných produktov a služieb.
Vašou náplňou práce bude:
- telefonické poradenstvo a predaj finančných produktov potenciálnym a existujúcim zákazníkom
- tvorba a zasielanie obchodných ponúk, porovnaní a kalkulácií
- poskytovanie informácií o službách a produktoch
- prijímanie hovorov od zákazníkov
- získavanie a sprostredkovanie spätnej väzby od zákazníkov
- riešenie požiadaviek klientov

- flexibilný pracovný čas, vieme sa prispôsobiť požiadavkám uchádzača
- stabilný mesačný príjem a motivujúce finančné ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie v centre mesta
- mladý a dynamický kolektív
- odborný rast a možnosť kariérneho postupu
- firemné akcie, školenia, teambuildingy

Ak Vás naša ponuka zaujala, máte radi výzvy, chcete sa učiť, uplatniť sa a rásť spolu s nami, neváhajte a reagujte na ponuku.
Zašlite nám, prosím, štrukturovaný životopis a motivačný list na uvedený e-mail.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa budú uchádzať o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si však právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov s pozvaním na výberové konanie.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, poisťovníctvo, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodným kandidátom na pozíciu Telefonický operátor, pracovník call centra a podpory predaja je osobnosť, ktorá je:
- komunikatívna a aktívna
- dynamická, motivovaná a orientovaná na výsledok
- empatická a kreatívna vo verbálnom prejave
- príjemne vystupujúca v každodennom kontakte so zákazníkom
- empatická a presvedčivá
- schopná samostatne organizovať a plánovať si úlohy
- dôsledná, spoľahlivá a zodpovedná
- zvyknutá rýchlo sa učiť nové veci
- prax v oblasti telesales, telemarketingu alebo skúsenosti s predajom finančných produktov je vítaná, ale nie nevyhnutná

Spoločnosť Netfinancie, s.r.o. je poradenská a sprostredkovateľská spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančných služieb. Pôsobíme na finančnom trhu od roku 2006. Zameriavame sa na porovnávanie a online predaj finančných, predovšetkým poistných produktov. Spoločnosť a jej portál Netfinancie.sk patrí k priekopníkom a lídrom internetového porovnávania finančných produktov. Netfinancie sú od roku 2017 súčasťou nadnárodnej holdingovej spoločnosti pôsobiacej v strednej Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Radničné námestie 1
902 01 Pezinok
ID: 1572603   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný príjem 800 EUR, provízie + bonusy