Copywriter

NETCON, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Copywriter, ktorý/ktorá dokonale ovláda slovenský jazyk aj na štylistickej úrovni, je schopný/schopná pracovať samostatne a dodržiavať stanovené termíny. Dôležitý je dôraz na obsahovu správnosť textov, rýchlosť a kvalitu práce.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
- Vytváranie popisov k produktom pre náš e-shop s elektronikou,

- kreatívne štylistické spracovanie reklamných a marketingových textov,

- editácia produktu na online platforme (napĺňanie technických špecifikácií, vyhľadávacích filtrov, dát pre prepravcov a pod.),

- editácia grafického obsahu a obrázkov,

- zodpovednosť za obsahovú, štylistickú a gramatickú správnosť textov na e-shope.

- Firemný telefón,
- práca v mladom kolektíve
- napredujúca a inovatívna spoločnosť,
- zaujímavé finančné ohodnotenie: finančná istota, spravodlivé odmeňovanie podľa šikovnosti,
- motivačný systém dodatočného odmeňovania,
- zamestnanecké zľavy - zvýhodnený nákup tovaru z nášho sortimentu,
- školenia a kurzy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Min. stredoškolské vzdelanie (pozícia je vhodná aj pre absolventa),

- gramatika a štylistika na výbornej úrovni,

- presnosť, orientácia na obsahovú správnosť,

- vysoké pracovné nasadenie a proaktívny prístup,

- základné technické znalosti (pri vytváraní textov je potrebné rozumieť technickým parametrom a popisom),

- skúsenosti s prácou na platforme PrestaShop výhodou - nie podmienkou,

- skúsenosti s prácou v Adobe Photoshop výhodou – nie podmienkou.

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje predaju bielej a čiernej techniky, poskytovaniu satelitných služieb a internetu a predaju digitálnej televízie.
ID: 3788369  Dátum zverejnenia: 17.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac