1 000 - 1 300 EUR

Montážnik / servisný technik

NETCON, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnosť hľadáme novú posilu na pozíciu Technik pre montáž a servis internetu a satelitnej technológie u koncového klienta.
náplň práce:
- vykonávanie montáže a servisov u existujúcich klientov, v rámci trnavského kraja
- príprava materiálu a podlkadov pre montáž
- práca vo výšklach (inštalácia zariadení na strechy...)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 - 1300

- mobilný telefón
- firemné auto
- možnosť školení a vzdelávania
- mladý kolektív
- po zaučení možnosť zvýšenia platu

Mzda sa pohybuje v rozmedzí 1000 až 1300 eur a presná suma bude dohodnutá na osobnom pohovore podľa skúseností kandidáta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

B

- predošlé skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- všeobecná technická zručnosť a zdatnosť
- schopnosť pracovať v teréne a výškach
- sieťarina - základné znalosti
- analyzovanie a riešenie problémov
- samostatnosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- ochota cestovať

V Trnavskom kraji sme rýchlo rastúcou spoločnosťou zaoberajúcou sa predajom, montážou satelitnej techniky, služieb Skylink a poskytovaním pripojenia do internetovej siete. Predávame IT techniku, hardware, počítače, servre.
Do nášho mladého kolektívu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude spoľahlivý, zodpovedný a ochotný učiť sa. Ak ťa ponuka zaujala a myslíš si, že spĺňaš naše požiadavky, tak pošli svoj životopis na mail [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Adresa spoločnosti

NETcon, s. r. o.
Coburgova 5401 Trnava
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Malovcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3597485   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1300