900 - 1 100 EUR

Skladník / vedúci skladu

NETCON, s.r.o.

Miesto práce
Coburgova 5401, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našeho kolektívu hľadáme mladú a dynamickú posilu na pozíciu Skladník
Náplňou práce je práca s tovarom:
- zodpovednosť za fyzický príjem tovaru, jeho spísane, balenie a výdaj z E-shopu
(práca nie je vhodná pre ženy!)
- zodpovednosť za vydaný materiál a odpis vydaného materiálu
- kontrola materiálu a práca so skenerom a pc
- prvotné nadstavenie IT sortimentu
- práca s internými aplikáciami spoločnosti
- udržiavanie poriadku v sklade

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900-1100

- výhodné platobné podmienky
- mladý, dynamický kolektív
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy
- práca na jednu smenu Po- Pia

Platové podmienky budú upresnené na pohovore podľa skúseností kandidáta. Nie sme veľkosklad, naše priestory sú menšie, preto nie je potrebný VZV, pracuje sa s menšími zásobami a teda skôr hľadáme človeka, ktorý bude vedieť samostatne pracovať, precízne sledovať a riadiť stav zásob a pracovať v interných systémoch firmy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v sklade podmienkou
- zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
- Pc zručnosti
- samostatnosť
- technické vnímanie
- nie je potrebný preukaz VZV

V Trnavskom kraji sme rýchlo rastúcou spoločnosťou zaoberajúcou sa predajom, montážou satelitnej techniky, služieb Skylink a poskytovaním pripojenia do internetovej siete. Predávame IT techniku, hardware, počítače, servre.
Do nášho mladého kolektívu hľadáme šikovného kolegu, ktorý bude spoľahlivý, zodpovedný a ochotný učiť sa. Ak ťa ponuka zaujala a myslíš si, že spĺňaš naše požiadavky, tak pošli svoj životopis na mail [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Adresa spoločnosti

NETcon, s. r. o.
Coburgova 5401 Trnava
917 02 Trnava

Kontakt

ID: 3548611   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900-1100