Pracovník/čka marketingového oddelenia

Netbiznis s.r.o.

Miesto práce
Štiavnička, Podbrezová, okres Brezno
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa a vytváranie e-mailových kampaní
- správa a vytváranie PPC kampaní v Google Adwords, Sklik, Facebook
- aktivity pre zlepšenie marketingu internetového obchodu
- testovanie kreatív a textov kampaní

- práca na zaujímavých projektoch- slovenské a zahraničné eshopy
- po dohode možnosť práce z domu niekoľko dní v mesiaci
- školenie a možnosť vzdelávať sa
- otvorenosť k testovaniu nových hypotéz a kanálov

Vzhľadom k obmedzeným kapacitám odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná je samostatnosť, trpezlivosť, kreativita a schopnosť rýchlo sa učiť. Pri práci je potrebné logicky uvažovať. Práca je vhodná aj pre absolventa. Nie je potrebné ovládať žiadne nástroje ani platformy, v ktorých sa s kampaňami pracuje. Všetko vysvetlíme, zaučíme, pomaly spolu prejdeme. Potrebná je zručnosť pri práci s PC. Výhodou je práca s grafickými programami.

Spoločnosť sa zameriava na predaj tovaru prostredníctvom e-shopov. Aktuálne pôsobíme na Slovensku, Česku, Maďarsku, Slovinsku, Taliansku a Rumunsku.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Štiavnička 561
97681 Podbrezova
ID: 3358817   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou