Fakturant/-ka - junior

Net & Web Services spoločnosť s ručením obmedzeným

Miesto práce
Pražská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď (príp.dohodou)
Ponúkaný plat (brutto)
350-400 EUR za 1/2 uvazku, prip. podla dohody ak iny uvazok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie odberateľských faktúr, spracovanie dodávateľských faktúr,
- spracovanie výkazov o vykonaných prácach
- spracovanie pokladničných bločkov (evidencia pokladne)
- pomoc pri uzávierkových aktivitách
- kontakt s klientmi (email a telefón)
- evidovanie, triedenie a archivácia prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie
- iné administratívne práce
- skúsenosti s prácou v programe Pohoda vítaná

Potrebujeme, aby ste sa v obore primerane orientovali a vedeli sa rýchlo zaučiť do všetkých základných činností. Zaučenie zabezpečené skúsenou kolegyňou. Ideálne hľadáme niekoho na 1/2 pracovný úväzok s možnosťou dohody ohľadne konkrétneho prac. času.

- práca v mladom kolektíve
- práca v príjemnom a kľudnom prostredí
- primeraná flexibilita pracovného času
- nadobúdanie nových znalostí a skúseností
- firemné aktivity a rôzne benefity - viac na osobnom pohovore

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte na doleuvedenú e-mailovú adresu. Do predmetu uveďte názov pozície "Fakturant/ka". Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, príp. iné s praxou v obore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
POHODA - základy

Počet rokov praxe

1

- presnosť a cit pre detail
- príjemná komunikácia v telefonickom i osobnom styku
- vysoký stupeň zodpovednosti a lojálnosti voči firme
- samostatnosť,
- komunikatívnosť,

Spoločnosť Net & Web Services ponúka komplexné služby v oblasti informačných technológií. Hlavným zameraním firmy je automatizované spracovanie údajov, návrh a tvorba internetových stránok a portálov, grafické spracovanie návrhov, predaj a vývoj softvéru a hardvéru, organizovanie školení, poradenstvo, návrh a optimalizácia informačných technológií a ich realizácia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Net & Web Services, s.r.o.
P.O.Box 187
814 99 Bratislava 1
ID: 3235480   Dátum zverejnenia: 7.11.2017