Automatizačný špecialista senior

Prievidza Potravinárstvo Plný úväzok Pre profesionálov 1 600 EUR/mesiac
Rok 1875 je spätý so vznikom závodu CARPATHIA Prievidza. V tom čase ešte nikto netušil, že o pár rokov neskôr bude práve na tomto mieste uvedená do prevádzky prvá linka na dehydrované kulinárske výrobky. V súčasnosti tvoria hlavné portfólio závodu polievky, bujóny aj hotové jedlá ukryté pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Závod nachádzajúci sa v Prievidzi je dnes jedným z najväčších výrobcov potravín na Slovensku. Presvedčiť sa o tom môžete na vlastné oči. Začnite tak pracovať pre Nestlé hneď teraz.

Na čom budete pracovať:

ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE:
- zavádzanie a udržiavanie automatizačných systémov v celom závode a ich prepojenie s IT
- spolupráca na projektoch modernizácie existujúcich technológií a vývoji nových zariadení
- tvorba a uplatňovanie závodových štandardov s cieľom naplniť požiadavky na bezpečnosť a zhodu zaradení s ohľadom na bezpečnosť, kvalitu a náklady
- tvorba dokumentácie k prebiehajúcim projektom a udržiavanie technickej dokumentácie
- podpora zamestnancov údržby pri plánovaní riadenia životného cyklu produktu (riadenie zastaralosti)
- identifikácia a zmierňovanie problémov týkajúcich sa automatizácie, identifikácia systémových medzier a príprava stratégií ich zmierňovania, dohľad nad riadením incidentov prostredníctvom služby Service Now, aktívna účasť na pravidelných denných, týždenných a mesačných mítingoch

Miesto výkonu práce: Prievidza

Nezaujalo Vás to? Nevadí, hľadajte ďalšie zaujímavé pozície na www.karieravnestle.sk
Zaujalo Vás to? Čítajte ďalej!

HODÍTE SA K NÁM, POKIAĽ MÁTE:
- Stredoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním na elektrotechniku / automatizáciu (vysokoškolské vzdelanie výhodou)
- Prax minimálne 3 roky v odbore na podobnej pozícii
- Skúsenosti s priemyselnou automatizáciou a riadiacimi systémami
- Základy databázových programovacích jazykov SQL
- Základy administrácie OS Windows / Active directory
- Skúsenosť s programovaním v skriptovacom jazyku (bash, Powershel, python...)
- Skúsenosť s konfiguráciou sieťových prvkov
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Výhodou sú:
- Skúsenosti s vývojovým prostredím pre Rockwell / Siemens
- Skúsenosti s robotickými zariadeniami
- Skúsenosti z oblasti automatizácie, mechatroniky, senzoriky alebo obdobného odvetvia
- Základy programovania PLC. Znalosť problematiky TCP/IP.

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:
Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- 5 dní dovolenky navyše (tzv. flexi dni)
- Základný plat 1600,- EUR
- Ročný bonus vo výške 10% ročnej mzdy
- Referrál program (odmena za nábor) – až 740,- EUR
- Stravovanie za dotovanú cenu, nápoje na pracovisku zdarma
- Možnosť nákupu výrobkov Nestlé za zvýhodnenú cenu
- Podpora vzdelávacích aktivít
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Výlety, kultúrne a spoločenské spoločenské akcie

Po odpracovaní 6 mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu – až 360,- EUR za 2 roky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – až 35,- EUR mesačne
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu – až 500,- EUR
- Odmena darcom krvi – až 300,- EUR
- Nevyhnutná sociálna výpomoc
- Návratné bezúročné pôžičky – až 1500,- EUR

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s Vami stretneme osobne.

Tešíme sa na Vás!

Kontakt:

E-mail: poslať životopis

Ako v Nestlé prebieha nábor?

Chcete v Nestlé zúročiť svoje skúsenosti? Pošlite nám životopis a poďme spoločne zistiť, kde by sme najlepšie využili vašu expertízu. Znalosti a prax sú dôležité, rovnako významná je však vaša motivácia a osobné nastavenie. Pracujeme ako jeden tím, a to bez spoločných hodnôt nejde.
1
Dajte nám o sebe vedieť.
2
Telefonicky si vyjasníme vaše skúsenosti a očakávania.
3
Zoznámime sa na osobnom pohovore.
4
A potom už len rozhodnutie, či sa k sebe hodíme.
189
je počet krajín, v ktorých má Nestlé svoje zastúpenie.
2800
je počet zamestnancov v Českej republike a na Slovensku.
3
je počet tovární v Českej republike a na Slovensku.
60
je počet značiek výrobkov Nestlé v Českej republike a na Slovensku.