Špecialista vývoja nových výrobkov

Prievidza Potravinárstvo Plný úväzok Pre profesionálov 950 EUR/mesiac
Rok 1875 je spätý so vznikom závodu CARPATHIA Prievidza. V tom čase ešte nikto netušil, že o pár rokov neskôr bude práve na tomto mieste uvedená do prevádzky prvá linka na dehydrované kulinárske výrobky. V súčasnosti tvoria hlavné portfólio závodu polievky, bujóny aj hotové jedlá ukryté pod značkami MAGGI a CARPATHIA. Závod nachádzajúci sa v Prievidzi je dnes jedným z najväčších výrobcov potravín na Slovensku. Presvedčiť sa o tom môžete na vlastné oči. Začnite tak pracovať pre Nestlé hneď teraz.

Na čom budete pracovať:

ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE:
- Pripravovať a miešať rôzne varianty vývojových kuchynských vzoriek zadaného výrobku až po konečné schválenie. Zároveň evidovať vzorky produktov pre potreby jednotlivých oddelení a trhov. Zabezpečovať degustáciu vzoriek poloproduktov a vývojových výrobkov, viesť o tom záznamy.
- Zabezpečovať skladovacie skúšky výrobkov.
- Riadiť a zabezpečovať vzorky pre potreby marketingu a Nestlé vývojových skupín naprieč európskymi trhmi.
- Zabezpečovať vývojové vzorky pre potreby marketingu, Technologického centra v Nemecku, Vývojových skupín v Poľsku, Srbsku, Nemecku.
- Plniť požiadavky marketingu na preferenčné zákaznícke testy a dodávateľov strojných zariadení. Riadiť ich cez DHL. Komunikovať s DHL servisom.
- Navažovať masy pre účely technologických skúšok v spolupráci s technológmi a projektovými lídrami ako aj výnimočne pre potreby výroby.
- Asistenčne sa podieľať sa na technologických skúškach - miešanie, plnenie.

Nezaujalo Vás to? Nevadí, hľadajte ďalšie zaujímavé pozície na www.karieravnestle.sk
Zaujalo Vás to? Čítajte ďalej!

HODÍTE SA K NÁM, POKIAĽ MÁTE:
- všeobecné znalosti o spoločnosti
- základné znalosti o oddeleniach, s ktorými budete spolupracovať v rámci vývojového procesu (napr. Marketing, Nákup, Logistika, Výroba, Kvalita, Legislatíva...)
- dobré komunikačné schopnosti
- dobré znalosti o surovinách, potravinárskych technológiách a príprave pokrmov
- základné vedomosti o procese vývoja a renovácii výrobkov
- základné znalosti SAP systému
- znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni

ČO VÁM MÔŽEME PONÚKNUŤ:
Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- Mesačná mzda 950,- EUR (práca na rannú zmenu)
- Stravovanie za dotovanú cenu
- Nápoje na pracovisku zdarma
- Možnosť nákupu výrobkov Nestlé za zvýhodnenú cenu
- Podpora vzdelávacích aktivít
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Účasť na akciách v rámci programu Plus pre Vás od Nestlé
- Výlety, kultúrne a spoločenské spoločenské akcie

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu – až 360,- EUR za 2 roky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – až 35,- EUR mesačne
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu – až 500,- EUR
- Odmena darcom krvi – až 300,- EUR
- Nevyhnutná sociálna výpomoc
- Návratné bezúročné pôžičky – až 1500,- EUR

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ak bude Váš profil zodpovedať požiadavkám na túto pozíciu, veľmi radi sa s Vami stretneme osobne.

Tešíme sa na Vás!

Kontakt:

E-mail: poslať životopis

Ako v Nestlé prebieha nábor?

Chcete v Nestlé zúročiť svoje skúsenosti? Pošlite nám životopis a poďme spoločne zistiť, kde by sme najlepšie využili vašu expertízu. Znalosti a prax sú dôležité, rovnako významná je však vaša motivácia a osobné nastavenie. Pracujeme ako jeden tím, a to bez spoločných hodnôt nejde.
1
Dajte nám o sebe vedieť.
2
Telefonicky si vyjasníme vaše skúsenosti a očakávania.
3
Zoznámime sa na osobnom pohovore.
4
A potom už len rozhodnutie, či sa k sebe hodíme.
189
je počet krajín, v ktorých má Nestlé svoje zastúpenie.
2800
je počet zamestnancov v Českej republike a na Slovensku.
3
je počet tovární v Českej republike a na Slovensku.
60
je počet značiek výrobkov Nestlé v Českej republike a na Slovensku.