Operátor v potravinárskej výrobe: ponúkame stabilnú prácu v Prievidzi!

Nestlé Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košovská cesta 11, Prievidza
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by ste u nás mohli robiť?
- Obsluha strojových zariadení (vyrábame na nich najchutnejšie polievky či bujóny)
- Kontrola kvality výrobkov - ako hovorieval náš kolega, aj vlas peknej dievčiny je v polievke nepríjemný
- Používanie predpísaných osobných ochranných pomôcok, domov sa chceme dostať všetci celí a zdraví !!!
- Leňošenie Vám žiaľ nezaručíme, u nás je v duchu správnej výrobnej praxe vždy čo robiť

Ihneď po nástupe do hlavného pracovného pomeru:
- Základný plat od 530 EUR až do 765 EUR (v závislosti od platovej triedy)
- Príplatky nad zákonný rámec
- Mesačný bonus – 38,- až 65,- EUR
- Ročný bonus – až 500,- EUR
- Referrál program (odmena za nábor) – až 740,- EUR
- Stravovanie za dotovanú cenu
- Nápoje na pracovisku
- Možnosť nákupu výrobkov Nestlé za zvýhodnenú cenu
- Podpora vzdelávacích aktivít
- Príspevok na športové aktivity – športový fond
- Účasť na akciách v rámci programu Plus pre Vás od Nestlé
- Výlety, kultúrne a spoločenské akcie
- Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce podľa aktuálnej Kolektívnej zmluvy

Po odpracovaní šiestich mesiacov v hlavnom pracovnom pomere:
- Príspevok na detskú výživu – až 332,- EUR za 2 roky
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie – až 35,- EUR mesačne
- Poukážky na voľný čas – až 120,- EUR ročne
- Príspevok na detskú rekreáciu

Ďalšie výhody zamestnancov na hlavný pracovný pomer:
- Odmena k pracovnému a životnému jubileu – až 500,- EUR
- Odmena darcom krvi – až 300,- EUR
- Nevyhnutná sociálna výpomoc
- Návratné bezúročné pôžičky – až 1500,- EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Tímový hráč, ktorý sa správa k ľuďom tak, ako chce, aby sa k nemu chovali oni
- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť = bez práce nie sú koláče
- Odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicko-závažnej činnosti, predsa len vyrábame potraviny... (potravinársky preukaz, inými slovami)
- Čo sa raz naučíš, neskôr ako by si našiel: znalosť zásad správnej výrobnej praxe, obsluha nákladných výťahov alebo obsluha VTZ zdvíhacích VÝHODOU
- A čo sa osobnosti a prístupu týka, hľadáme zamestnancov, ktorí sú schopní, ale hlavne ochotní: pracovať spoľahlivo a zodpovedne (preč sú tie časy, kde všetko bolo všetkých, a nič nepatrilo nikomu); učiť a rozvíjať sa, a neustále sa zlepšovať v tom, čo robia; prispôsobovať sa zmenám (tak ako sa mení svet, mení sa aj naša práca); komunikovať a riešiť problémy aj v zložitejších situáciách (nehľadajú výhovorky ale riešenia problémov); zvládať stres, občas sa mu proste nevyhneme (tak isto, ako v bežnom živote); a hlavne, hľadáme ľudí, ktorí majú chuť pracovať a vážia si svoju prácu!

Čokoláda, cukríky, káva a iné rozpustné nápoje, dehydratované produkty, krmivo pre domácich miláčikov, klinická výživa, detská výživa, cereálne produkty, B2B riešenia pre gastronómiu a nápoje, či prémiová káva...to všetko (a oveľa viac) je Nestlé, najväčšia potravinárska spoločnosť a svete.

Na Slovensku môžete uplatniť svoj potenciál v našom závode Carpathia v Prievidzi, na centrále v Bratislave, alebo v teréne po celej republike.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami, ale aj čerstvých absolventov. Pracujúcich manuálne, alebo na kancelárske pozície. Technicky zdatných, a taktiež tých, ktorí radi pracujú s ľuďmi. Pracovitých a zodpovedných. A hlavne ľudí, ktorých práca baví. Hľadáme Vás?!

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Košovská cesta 11
971 27 Prievidza

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Bartolenová
E-mail: poslať životopis
ID: 3068515   Dátum zverejnenia: 10.10.2017