Projektový Manažér SAP

NESS Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie projektov implementácie, resp. upgrade SAP riešení u zákazníkov v rámci BA a Západného Slovenska (rôzne moduly)
- Výber a vedenie vlastného tímu SAP konzultantov
- Komunikácia so zákazníkom a reporting
- Zastrešovanie celého cyklu od dizajnu, transferu a implementácie, až po postimplementačnú podporu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

atraktívne platové podmienky

- práca v medzinárodnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- tímový duch
- sociálny program
- zaujímavé projekty
- profesionálny rast (bude konkrétne prezentované pri osobnom rozhovore

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte e-mailom na kontaktnú osobu.

V predmete žiadosti uvádzajte heslo: Projektový Manažér SAP a životopis - dokument nazvite Vašim priezviskom

V životopise uveďte, že žiadateľ súhlasí so spracovaním osobných údajov. V opačnom prípade bude žiadosť skartovaná

Reagovať budeme len na relevantné CV. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením projektov, znalosť procesov a aktivít s nimi súvisiacich
- znalosť niektorého zo SAP modulov
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- proklientský prístup

Spoločnosť NESS Slovensko, a.s., je lokálnou pobočkou Ness Digital Engineering, globálneho dodávateľa služieb a kompletných riešení v oblasti IT, ktoré zákazníkom pomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť a efektivitu. Ponúka široké portfólio riešení a služieb, vrátane outsourcingu a offshore, systémovej integrácie, vývoja softvéru na zákazku, preverovanie kvality, poradenstvo a školenie. Viac informácií o spoločnosti Ness Digital Engineering a Ness Slovensko možno nájsť na internetovej stránke www.ness.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Galvaniho 15/C
821 04 Bratislava
www.ness.sk

Kontakt

ID: 468698   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   atraktívne platové podmienky