SAP ABAP/Fiori/UI5 Developer

NESS Slovensko, a.s.

Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Návrh, vývoj, testovanie a dokumentácia SAP riešení (Implementuje nové požiadavky, opravuje vzniknuté nedostatky a chyby pri programovaní)
• Analyzuje východiskový stav a potreby klienta, špecifikuje potreby
• Realizuje koncept riešenia a cieľový stav
• Tvorí technické dokumenty a testovacie scenáre
• Vytvára softwarové aplikácie pomocou programovacích jazykov
• Podporuje a rozvíja existujúce softwarové riešenia
• Realizuje vývojársky test software, spätne kontroluje odovzdanú prácu
• Spolupracuje s konzultantmi, testermi, analytikmi a projektovými manažérmi pri navrhovaní a vývoji softwarových aplikácií, harmonogramov a plánov

Očakávané a vítané zručnosti:
• Skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním, klasickým ABAP alebo WEBUI/Fiori
• Skúsenosti s minimálne 2 modulmi SAP
• Pracovať samostatne s cieľom dosiahnuť časové odhady bez ohrozenia kvality, výkonu alebo dokumentácie
• Technické zručnosti umožňujúce písanie návrhu aplikácií do detailu
• Schopnosť plynule komunikovať s internými a externými zainteresovanými stranami
• Schopnosť spochybniť a preskúmať návrhy a plány dodávok vývoja, uplatniť rôzne prístupy na dosiahnutie najvýhodnejších možností
• Analytické zručnosti a ochota učiť sa nové technické zručnosti
• Minimálna prax v SAPUI5, JavaScript – 2+ roky
• Minimálna prax v SAP ABAP – 2+ roky
• Znalosť SAPUI5, ABAP, ABAP Web Dynpro,
• Znalosť tvorby portálových riešení s využitím HTML5, SCC3
• Znalosť systémov SAP ERP, SAP GW - Fiori

• Flexibilná pracovná doba
• Sick days
• Týždeň dovolenky naviac
• Práca z domu 2+
• Stravné lístky
• Kurzy AJ
• Neformálne oblečenie
• Mobilný telefón, notebook
• Odborné kurzy a vzdelávanie
• Možnosť parkovania

onsite/offsite kombinované + možnosť práce homeoffice 1-2x do týždňa
plný úväzok, preferujeme TPP, nevylučujeme prácu ako SZČO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Expert

Na Slovensku sme súčasťou globálnej spoločnosti Ness Digital Engineering s technologickými centrami v Bratislave a Košiciach, v ktorých zamestnávame približne 600 IT expertov.
Patríme tak k najvýznamnejším spoločnostiam na trhu. V regióne strednej a východnej Európy máme ďalšie inovačné centrá v Českej republike a Rumunsku a dohromady viac ako 1 500 odborníkov. S dvadsať jedna pobočkami v jedenástich krajinách a viac ako 4 000 zamestnancami obsluhujeme našich klientov po celom svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3795739  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac