Senior Project Manager

NESS Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
od 2500,- € brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si projektovým manažérom telom i dušou, ktorý sa vyzná v IT svete a čo viac, vie si ho ošéfovať? Potom patříš do nášho bratislavského tímu, ktorý hľadá skúseného kolegu, istého v každej fáze projektu od plánovania, cez vedenie tímu až po jeho realizáciu, to všetko s pevnou rukou nad rozpočtom a zdrojmi.

Čo ťa v úlohe Projektového manažéra čaká

• Zodpovednosť za plánovanie a realizáciu projektov v rámci celého cyklu.
• Zodpovednosť za dodržanie harmonogramu, rozpočtu a kvality dodávok projektu.
• Vedenie a koordinácia činností projektového tímu.
• Samostatné rokovania a vystupovanie u zákazníka.
• Rozvoj vzťahov so zákazníkom.

• Tešiť sa môžeš na dynamickú prácu a zaujímavé projekty v rôznorodom segmentovom biznise.
• Istotu nájdeš v dobrom kolektíve a v stabilite našej firmy s medzinárodným zázemím.
• Máš možnosť sa rozvíjať vďaka zaujímavým odborným i jazykovým školeniam.
• Okrem toho ponúkame ďalšie benefity ako dni voľna naviac, dovolenku naviac, pružný pracovný čas, možnosť práce z domu, firemné akcie, športové podujatia, večierky.
• Ďalej služobné auto s možnosťou využitia na súkromné účely.
• Samozrejmosťou sú aj notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely a príspevok na stravovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosť s riadením IT projektového tímu min. 5 rokov, ideálne v oblasti SAP.
• Orientácia v IT technológiách SAP produktoch.
• Príprava a realizácia rozpočtov, zdrojov a harmonogramov.
• Skúsenosť s koordináciou, riadenie nasadzovania produktu, riešenie u zákazníka.
• Schopnosť efektívnej komunikácie so zákazníkom a subdodávateľmi.
• Prezentačné a vyjednávacie zručnosti.
• Anglický jazyk - stredne pokročilý - B2.
• Veľkou výhodou pre Vás bude PRINCE 2 / IPMA certifikát vo vrecku, alebo know-how na úrovni týchto certifikátov.

Na Slovensku sme súčasťou globálnej spoločnosti Ness Digital Engineering s technologickými centrami v Bratislave a Košiciach, v ktorých zamestnávame približne 600 IT expertov.
Patríme tak k najvýznamnejším spoločnostiam na trhu. V regióne strednej a východnej Európy máme ďalšie inovačné centrá v Českej republike a Rumunsku a dohromady viac ako 1 500 odborníkov. S dvadsať jedna pobočkami v jedenástich krajinách a viac ako 4 000 zamestnancami obsluhujeme našich klientov po celom svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3616101  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500,- € brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)