SAP UI5 - Portálové riešenia / Experienced Programmer

NESS Slovensko, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 15c, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
2000 - 3200 EUR (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukame pracu u velkych utilitnych zakaznikov na Slovensku.
Jedna sa o rozvojove, implementacne projekty na platforme SAP BPC, SAP Portalu, SAP FIORI a SAP cloud.

Su to specificke projekty:
- Implementacie dochadzkoveho systemu s podporov biometrie a agiend mobilneho schvalovania vybranych HR procesov zakaznika.
- Workflow a schvalovanie v ramci financnych procesov, autodopravy.
Implementacia SAP portalu ako centralnej kolaboracnej platformy pre firemnu komunikaciu a kooperaciu.
- Implementacia SSO v prostredi SAP Cloud.
- Vyvoj specifickych SAP cloud aplikacii a integracie s externymi systemami zakaznika.
- Migracie existujucich SAP systemov na SAP Hana a S4Hana.
- Podpora a dalsi rozvoj specifickeho riesenia pre vyradovanie jadrovej elektrarne.

Vaša náplň práce:
Návrh, vývoj, testovanie a dokumentácia SAP riešení
Odborné konzultácie zákazníkovi
Analýza východiskového stavu a potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb
Tvorba konceptu riešenia cieľového stavu
Realizácia riešenia na základe schváleného konceptu
Tvorba a údržba dokumentácie
Podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky
Udržiavanie kontaktov s klientami
Školenia užívateľov
Spolupráca s obchodným oddelením na úspešnom zvládnutí projektu
Príprava cenových ponúk z pohľadu vývoja

Práca v medzinárodnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
Profesionálny rast
Zamestnanecké výhody a benefity
Zázemie medzinárodnej spoločnosti s lokálnym riadením
Zaujímavé lokálne aj medzinárodné projekty
Odborné a jazykové vzdelávanie
5 dní dovolenky navyše, 2 sick days
Príspevok na stravovanie
Systém benefitov z oblasti zdravia, športu, financií
Notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Minimálna prax v SAPUI5, JavaScript – 2+ roky
Minimálna prax v SAP ABAP – 2+ roky
Znalosť SAPUI5, ABAP, ABAP Web Dynpro,
Znalosť tvorby portálových riešení s využitím HTML5, SCC3
Znalosť systémov SAP ERP, SAP GW - Fiori

Na Slovensku sme súčasťou globálnej spoločnosti Ness Digital Engineering s technologickými centrami v Bratislave a Košiciach, v ktorých zamestnávame približne 600 IT expertov.
Patríme tak k najvýznamnejším spoločnostiam na trhu. V regióne strednej a východnej Európy máme ďalšie inovačné centrá v Českej republike a Rumunsku a dohromady viac ako 1 500 odborníkov. S dvadsať jedna pobočkami v jedenástich krajinách a viac ako 4 000 zamestnancami obsluhujeme našich klientov po celom svete.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3251803  Dátum zverejnenia: 26.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 3200 EUR (v závislosti od zručností a odbornej praxe)