Odborný predajca v interiérovom štúdiu NESIA

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacVariabilná zložka v závislosti od obchodných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborného predajcu do etablovaného interiérového štúdia, ktorého nadchýna obchod a komunikácia so zákazníkmi.
- Aktívny predaj produktov, poskytovanie informácií o produktoch, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Spracovanie cenovej a produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Práca s obchodným informačným sytémom
- Zabezpečovanie chodu štúdia.

Sme spoločnosť, ktorá neustále rastie a poskytujeme svojim zamestnancom možnosť sa nielen produktovo vzdelávať, ale aj byť aktívnou súčasťou spoločnosti.
- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu
- Práca so širokým portfóliom produktov v najvyššej kvalite
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke

Budeme kontaktovať iba kandidátov s vyhovujúcimi životopismi. Nástupný plat budeme upravovať v závislosti od skúsenosti kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Internet - základy

Počet rokov praxe

Odborný predajca
2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii.
- Výborné zvládnuté komunikačné zručnosti
- Obchodné zručnosti a orientácia na výsledky
- Administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty a obchody do úspešného konca
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Elegantný, kvalitný, dostupný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA trade. Vytvorili sme kolekciu nábytku, ktorá dokáže komplexne riešiť interiér rodinného domu, bytu alebo zariadiť hotel či reštauráciu. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. Spoločným prvkom našich produktov je kvalita prevedenia a použitých materiálov. Jednotlivé modely sedačiek, pohoviek, postelí a ostatného nábytku ponúkajú širokú variabilitu komponentov, a vždy je alternatívou výroba na mieru úpravou našich modelov, alebo výroba úplne nového modelu na základe prineseného návrhu klienta. Zo širokej škály ponúkaných povrchových materiálov si vyberie určite každý. Dizajn, kvalita a komfort je pre náš nábytok príznačný. Spokojnosť klienta je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Vajnorská 98/A
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Varcholová
E-mail: poslať životopis
ID: 3930733  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac