Reagujte bez životopisu

Vývojár čalúneného nábytku

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Banská Štiavnica
Termín nástupu
1.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a výkonu, s naberaním skúseností sa mzdové podmienky zvyšujú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka na vývojové oddelenie, ktorý má chuť tvoriť a uplatnovať svoje remeselné zručnosti
- spolupráca na vývoji a výrobe čalúneného nábytku
- zaznamenávanie dokumentácie k výrobe
- výroba prototypov, čalúnenia na mieru
Nový pracovník by si prešiel 6 -mesačnou zaúčacou dobou, kde by získal všetky potrebné znalosti k tomu aby sa mohol stať vývojárom.

- Práca v super kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat (podľa odbornosti) + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

Telefonicky budeme kontaktovať vybraných kandidátov, ktorých budeme následne pozývať na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čalúnik, šička, stolár, dizajnér nábytku

zručnosť , precíznosť, ochota pracovať

Elegantný, kvalitný, dostupný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA trade. Vytvorili sme kolekciu nábytku, ktorá dokáže komplexne riešiť interiér rodinného domu, bytu alebo zariadiť hotel či reštauráciu. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. Spoločným prvkom našich produktov je kvalita prevedenia a použitých materiálov. Jednotlivé modely sedačiek, pohoviek, postelí a ostatného nábytku ponúkajú širokú variabilitu komponentov, a vždy je alternatívou výroba na mieru úpravou našich modelov, alebo výroba úplne nového modelu na základe prineseného návrhu klienta. Zo širokej škály ponúkaných povrchových materiálov si vyberie určite každý. Dizajn, kvalita a komfort je pre náš nábytok príznačný. Spokojnosť klienta je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Brezová 4
96901 Banská Štiavnica
ID: 3865616  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac