1 200 - 1 900 EUR

Interiérový dizajnér

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme interiérového dizajnéra pre pobočku etablovaného interiérového štúdia, ktorého nadchýna dizajn, kreativita a obchod.
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Príprava komplexných interiérových návrhov a ich spracovanie v 2D a 3D
- Spracovanie produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Sledovanie trendov v interiérovom dizajne a vzťah k marketingu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 EUR + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

Telefonicky budeme kontaktovať vybraných kandidátov, ktorých budeme následne pozývať na osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti v segmente interiérového dizajnu na obdobnej pozícii
- Kreativita a schopnosť identifikovať požiadavky klientov a ich prenesenie do interiérových návrhov
- Znalosť práce s grafickým programom SketchUp, 3D MAX (alebo obdobné programy) a Photoshopom
- Preferujeme vzdelanie v oblasti – Architektúra prípadne dizajn nábytku
- Administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty do úspešného konca
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Elegantný, kvalitný, dostupný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA trade. Vytvorili sme kolekciu nábytku, ktorá dokáže komplexne riešiť interiér rodinného domu, bytu alebo zariadiť hotel či reštauráciu. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. Spoločným prvkom našich produktov je kvalita prevedenia a použitých materiálov. Jednotlivé modely sedačiek, pohoviek, postelí a ostatného nábytku ponúkajú širokú variabilitu komponentov, a vždy je alternatívou výroba na mieru úpravou našich modelov, alebo výroba úplne nového modelu na základe prineseného návrhu klienta. Zo širokej škály ponúkaných povrchových materiálov si vyberie určite každý. Dizajn, kvalita a komfort je pre náš nábytok príznačný. Spokojnosť klienta je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Brezová 4
96901 Banská Štiavnica

Kontakt

ID: 3687166   Dátum zverejnenia: 5.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 EUR + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu