Šéf dizajnér nábytkového štúdia NESIA

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900 EUR + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šéf dizajnéra pre novú pobočku etablovaného interiérového štúdia, ktorého nadchýna dizajn, kreativita a obchod.
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“
- Príprava komplexných interiérových návrhov a ich spracovanie v 2D a 3D
- Aktívny predaj produktov, poskytovanie informácií o tovare, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi
- Spracovanie cenovej a produktovej ponuky a následne spracovanie objednávok
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Zabezpečovanie chodu štúdia
- Sledovanie trendov v interiérovom dizajne a vzťah k marketingu

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu

Telefonicky budeme kontaktovať vybraných kandidátov, ktorých budeme následne pozývať na osobné pohovory.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, dizajn

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti v segmente interiérového dizajnu na obdobnej pozícii
- Kreativita a schopnosť identifikovať požiadavky klientov a ich prenesenie do interiérových návrhov
- Znalosť práce s grafickým programom SketchUp, 3D MAX (alebo obdobné programy) a Photoshopom
- Preferujeme vzdelanie v oblasti – Architektúra prípadne dizajn nábytku
- Administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty do úspešného konca
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Elegantný, kvalitný, dostupný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA trade. Vytvorili sme kolekciu nábytku, ktorá dokáže komplexne riešiť interiér rodinného domu, bytu alebo zariadiť hotel či reštauráciu. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. Spoločným prvkom našich produktov je kvalita prevedenia a použitých materiálov. Jednotlivé modely sedačiek, pohoviek, postelí a ostatného nábytku ponúkajú širokú variabilitu komponentov, a vždy je alternatívou výroba na mieru úpravou našich modelov, alebo výroba úplne nového modelu na základe prineseného návrhu klienta. Zo širokej škály ponúkaných povrchových materiálov si vyberie určite každý. Dizajn, kvalita a komfort je pre náš nábytok príznačný. Spokojnosť klienta je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Vajnorská 98/A
83104 Bratislava
ID: 3525669   Dátum zverejnenia: 26.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900 EUR + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu