Interiérový dizajnér / Architekt

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 - 1.200 EUR + variabilná odmena v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšeného interiérového dizajnéra do etablovaného interiérového štúdia, ktorý má cit pre dizajn a schopnosť nájsť spoločne s klientom krásne, ale aj praktické riešenie interiéru.
- Príprava 3D modelov našich produktov a ich spracovanie do fotorealistických vizualizácii.
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“.
- Vypracovávanie komplexných interiérových štúdii a následná príprava technických výkresov.
- Sledovanie trendov v interiérovom dizajne.
- Práca na vývoji nových produktov.

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke

Tešíme sa na Vaše CV a prípadne aj ukážky Vašej práce, ktoré prosím zasielajte na mailovú adresu nesia@nesia.sk. Kontaktovať budeme iba kandidátov s vyhovujúcim profilom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, dizajn

Ostatné znalosti

Autodesk 3ds Max - pokročilý
SketchUp - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2-ročné skúsenosti v segmente interiérového dizajnu na obdobnej pozícii
- Nevyhnutná znalosť práce s grafickým programom 3 ds MAX, SketchUp (alebo obdobné programy) a Photoshopom
- Kreativita a schopnosť identifikovať, čo klienti chcú a následne spracovanie fotorealistickej vizualizácie
- Preferujeme vzdelanie v oblasti – Architektúra prípadne dizajn nábytku
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Elegantný, kvalitný, dostupný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA trade. Vytvorili sme kolekciu nábytku, ktorá dokáže komplexne riešiť interiér rodinného domu, bytu alebo zariadiť hotel či reštauráciu. Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. Spoločným prvkom našich produktov je kvalita prevedenia a použitých materiálov. Jednotlivé modely sedačiek, pohoviek, postelí a ostatného nábytku ponúkajú širokú variabilitu komponentov, a vždy je alternatívou výroba na mieru úpravou našich modelov, alebo výroba úplne nového modelu na základe prineseného návrhu klienta. Zo širokej škály ponúkaných povrchových materiálov si vyberie určite každý. Dizajn, kvalita a komfort je pre náš nábytok príznačný. Spokojnosť klienta je pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Vajnorská 98/A
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3468205   Dátum zverejnenia: 11.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1.200 EUR + variabilná odmena v závislosti od výkonu