Interiérový dizajnér s citom pre obchod

NESIA trade s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 98/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšeného dizajnéra do etablovaného interiérového štúdia, ktorého nadchýna dizajn, obchod a má schopnosť nájsť spoločne s klientom krásne, ale aj praktické riešenie interiéru.
- Príprava 3D modelov našich produktov a ich spracovanie do fotorealistických vizualizácii.
- Starostlivosť o zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva s cieľom vyriešiť potreby zákazníkov a nájsť „riešenie na mieru“.
- Aktívny predaj produktov, poskytovanie informácií o tovare, budovanie vzťahu s potenciálnymi zákazníkmi a architektmi.
- Sledovanie trendov v interiérovom dizajne.

- Práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí s otvorenou firemnou kultúrou
- Zaujímavý nástupný plat + progresívne odmeňovanie v závislosti od výkonu
- Možnosť spolupodieľať sa na tvorbe produktového portfólia a budovaní povedomia o značke
- Priestor na osobný a profesionálny rozvoj

Tešíme sa na Vaše životopisy. Po ich dôkladnom preštudovaní budeme kontaktovať vybraných kandidátov. Šancu majú aj študenti VŠ, ktorí chcú nazbierať cenné pracovné skúsenosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, dizajn

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne 2-ročné skúsenosti v segmente interiérového dizajnu na obdobnej pozícii
- Výborné zvládnuté komunikačné zručnosti a obchodné cítenie
- Kreativita a schopnosť identifikovať, čo klienti chcú a spracovať fotorealistickú vizualizáciu
- Znalosť práce s grafickým programom 3 ds MAX, SketchUp (alebo obdobné programy) a Photoshopom
- Preferujeme vzdelanie v oblasti – Architektúra prípadne dizajn nábytku
- Administratívne a organizačné zručnosti a schopnosť doťahovať projekty do úspešného konca
- Samostatnosť a spoľahlivosť

Vytvárame kolekciu nábytku a efektívny spôsob zariaďovania interiérov tak, aby sme rešpektujúc rozpočet našli to najlepšie, inšpiratívne a funkčné riešenie pre nášho klienta.
Chceme byť prvou voľbou pre ľudí s dobrým vkusom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3327735  Dátum zverejnenia: 6.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou