Samostatný technik pre pohony SIEMENS

NES Nová Dubnica s.r.o.

Miesto práce
Nes Nová Dubnica s.r.o., Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacmzda môže byť navýšená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • programovanie frekvenčných meničov SIEMENS
  • servis, údržba a oprava frekvenčných meničov v priestoroch firmy i u zákazníkov
  • oživovanie a uvádzanie do prevádzky pohonov, záložných zdrojov UPS v priestoroch firmy i u zákazníkov
  • diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
  • montáž a uvádzanie do chodu, zaškoľovanie obsluhy
  • poskytovanie technickej podpory zákazníkom

Príjemné a dynamické pracovné prostredie
Odborný a profesijný rast
Podpora vzdelávania - program odbornej a jazykovej prípravy
Flexibilný pracovný čas
Benefity v rámci sociálnej politiky

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, pohony, automatizácia, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • MS Office, konfiguračný SW pre meniče a UPS (Drive Monitor, Starter, Start Drive, Tia Portal)
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike (min. §21)
  • znalosť elektroniky, elektrotechniky
  • ochota vzdelávať sa
  • iniciatívnosť a samostatnosť

Od roku 1992 firma NES Nová Dubnica s.r.o. dodáva moderné elektronické zariadenia s úsporou energie pre širokú škálu priemyselných aplikácií.
Jej špecializáciou sú najmä oblasti výkonovej elektroniky a priemyselnej automatizácie. Firemný výrobný program tvoria špeciálne aplikácie, zákazkové produkty a unikátne riešenia. V oblasti distribúcie a predaja sa podnik špecializuje najmä na pohony, riadiace systémy, nízkonapäťovú techniku a procesnú inštrumentalizáciu.
Firma NES Nová Dubnica s.r.o. je takisto hrdým autorizovaným školiacim strediskom skupiny Siemens a ponúka celú škálu zákazníckych špecializovaných školení. Od roku 2016 je spoločnosť súčasťou skupiny DEL a.s.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4404760  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac