Poradíme Vám?

Špecialista elektronik

NES Nová Dubnica s.r.o.

Miesto práce
Nes Nová Dubnica s.r.o., Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR, finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného kandidáta + variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh produktov, elektrických schém, simulácie obvodov, výber komponentov, dizajnových a tolerančných rozpätí a analýz výkonnosti výrobku v súlade s požiadavkami zákazníka a noriem
- oživovanie (uvádzanie do prevádzky) novovyvinutých systémov, ako v priestoroch firmy, tak i u zákazníka. Skúšky a vývoj software až do konečnej požiadavky, v rámci prípravy skúšok návrh skúšobných stendov pre oživovanie a zahorovanie.
- vytvára kompletnú dokumentáciu, vrátane nových projektov: schémy, zoznamy materiálov, správy o špecifikáciách súvisiacich s produktami a súvisiace postupy
- spolupodieľa sa na vytvorení konečnej formy dokumentácie výrobkov, ako dokumentácie pre výrobu, tak aj aktuálnej dokumentácie pre zákazníka. Spolupracuje s pracovníkmi odd. skúšobne na vytváraní aktuálneho stavu dokumentácie pre výrobu a nastavovaní výrobkov.

Príjemné a dynamické pracovné prostredie
Odborný a profesijný rast
Podpora vzdelávania - program odbornej a jazykovej prípravy
Flexibilný pracovný čas
Benefity v rámci sociálnej politiky

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, mechatronika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť programov Orcad, Eplan vítaná
- znalosť AJ (B1) vítaná
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike vítané
- znalosť elektroniky, elektrotechniky
- analytické myslenie a dôslednosť
- schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

NES Nová Dubnica s.r.o. s tradíciou od roku 1992 patrí medzi popredných dodávateľov v oblastiach priemyselnej automatizácie, výkonovej elektroniky, špeciálnej elektroniky a riadenia pohonov, poskytuje poradenstvo aj autorizovaný servis niektorých typov výrobkov a certifikované školenia. Okrem toho je významným partnerom skupiny Siemens na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

M. Gorkého 820/27
018 51 Nová Dubnica
ID: 4039960  Dátum zverejnenia: 1.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac