PLC programátor

NES Nová Dubnica s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
dohodou
Študent VŠ od 700€, Absolvent VŠ od 900€, PLC programátor so skúsenosťami od 1100€ + variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta pre oblasť priemyselnej alebo procesnej automatizácie s praktickými skúsenosťami pri programovaní riadiacich systémov fy. Siemens ( Beckhoff, Rockwell ) a uvádzaní systémov do prevádzky ako v priestoroch firmy tak i u zákazníkov.
Pre danú pozíciu je nutná ochota cestovať (i do zahraničia), znalosť angličtiny, nakoľko sa jedná i o medzinárodné projekty.

Zaujímavá práca v mladom kolektíve
Práca na nových a zaujímavých projektoch pre svetových zákazníkov
Podpora vzdelávania - program odbornej a jazykovej prípravy
Pružná pracovná doba
DDS s príspevkom zamestnávateľa
Absolvovanie služobných ciest EÚ/svet
Firemné akcie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť programovacieho jazyka STEP7, prípadne TwinCAT alebo Controllogic
  • prax na pozícii PLC programátora vítaná
  • schopnosť samostatného rozhodovania ale aj tímovej spolupráce
  • ochota cestovať (i do zahraničia), vzdelávať sa, pracovať v priemyselnom prostredí u zákazníka

Od roku 1992 firma NES Nová Dubnica s.r.o. dodáva moderné elektronické zariadenia s úsporou energie pre širokú škálu priemyselných aplikácií.
Jej špecializáciou sú najmä oblasti výkonovej elektroniky a priemyselnej automatizácie. Firemný výrobný program tvoria špeciálne aplikácie, zákazkové produkty a unikátne riešenia. V oblasti distribúcie a predaja sa podnik špecializuje najmä na pohony, riadiace systémy, nízkonapäťovú techniku a procesnú inštrumentalizáciu.
Firma NES Nová Dubnica s.r.o. je takisto hrdým autorizovaným školiacim strediskom skupiny Siemens a ponúka celú škálu zákazníckych špecializovaných školení. Od roku 2016 je spoločnosť súčasťou skupiny DEL a.s.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3406621  Dátum zverejnenia: 5.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Študent VŠ od 700€, Absolvent VŠ od 900€, PLC programátor so skúsenosťami od 1100€ + variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky