Detský fyzioterapeut/detská fyzioterapeutka

Neposlušné nožičky, o. z.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Jún, prípadne dohodou
450 - 600 EUR/mesiacMzda je uvádzaná za polovičný úväzok, časom možnosť prejsť na plný úväzok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatná funkčná diagnostika pohybového aparátu detí od 0 do 18 rokov.
- Nastavovanie liečebného programu a individuálneho plánu rehabilitácie a cvičení.
- Vykonávanie individuálnych rehabilitácií detí podľa nastaveného plánu.
- Vedenie zdravotníckej dokumentácie klienta a evidencia dochádzky.
- Edukácia rodičov, prípadne rodinných príslušníkov, ktorí sú sprievodom detského klienta.

- Priaznivé ohodnotenie, príjemné pracovné prostredie
- Veľká možnosť sebarealizácie, možnosť profesionálneho rastu, podpora vzdelávania, po dohode preplácanie časti kurzov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax v detskej fyzioterapii, schopnosť pracovať samostatne a viesť terapiu a starostlivosť o detských klientov, príjemné a kultivované vystupovanie.
- Na základe zdravotnej dokumentácie klientov a konzultácie s lekármi, posudzovanie ich zdravotného stavu a stanovenie rehabilitačného plánu.
- Výhodou sú: znalosti z oblasti Bobath konceptu, Therasuit – cvičenie v obleku
- Pozitívny vzťah k deťom – práca je zameraná na deti s poruchami a poškodeniami mozgu, nervovej sústavy s dopadom na pohybový aparát.
- Trpezlivosť a schopnosť riešiť problémy.

Sme občianske združenie podporujúce deti s detskou mozgovou obrnou alebo iným zdravotným znevýhodnením. Našimi hlavnými cieľmi sú: získavanie financií na rehabilitačné pobyty a pomôcky, podporovanie a rozvíjanie poznania v oblasti života osôb zdravotne a telesne znevýhodnených, rozširovanie všeobecného povedomia o detskej mozgovej obrne a aktívna spolupráca pri poskytovaní rehabilitačnej starostlivosti a organizácia voľnočasových aktivít pre deti so zdravotným znevýhodnením.
ID: 4060665  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac