Deputy Regional Center Manager /Zástupca regionálneho riaditeľa OC

NEPI Slovakia Management s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
1.11.2021
1 500 EUR/mesiacmzda od 1 500 EUR ( v závislosti na skúsenostiach)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa obchodného centra v súčinnosti s vedením:
- dlhodobý prenájom obchodných priestorov
- komunikácia s nájomcami, riešenie denných problémov obchodného centra
- dohľad nad dodržiavaním pravidiel obchodného centra
- príprava zmlúv, dodatkov a iných dokumentov
- riešenie pohľadávok
- vyjednávanie a spolupráca s vybranými dodávateľmi služieb
- participácia na marketingových aktivitách centra
- analyzovanie výsledkov a tvorba reportov

Práca v mladom kolektíve v úspešnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť aktívne ovplyvňovať chod a fungovanie atraktívneho obchodného centra.

Prosíme uchádzačov o zaslanie CV v slovenskom aj anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

junior manažér, retail manažér

Počet rokov praxe

3

Do nášho tímu hľadáme človeka so širokým rozhľadom, adekvátnym vzdelaním, ovládaním komunikačnej úrovne angl.jazyka a chuťou pracovať. Pracovné skúsenosti z maloobchodu, veľkoobchodu alebo správy nehnuteľností sú výhodou.

Spoločnosť Nepi Rockcastle je európska realitná spoločnosť zaoberajúca sa nehnuteľnosťami v rámci CEE. Spoločnosť sa zameriava na investície do dominantných alebo potenciálne dominantných maloobchodných aktív, ale pri vhodnej príležitosti takisto investuje do kancelárskych a priemyselných nehnuteľností. Investičná stratégia je zameraná na dlhodobé prenájmy. Skupina integrovane kombinuje správu nehnuteľností a aktív, ako aj investičné a rozvojové schopnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4107604  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac