Logo Neovízia s. r. o.

Zdravotná sestra na ambulancii

Neovízia s. r. o.

Miesto práce
Očná klinika NeoVízia, AC Petržalka, Röntgenova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od kvalifikačných predpokladov a závisí od praxe a seniority kandidáta + výkonnostné prémie. Očakávaný ročný príjem je 20000-24000 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Neo-tímu v Bratislave hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu. Práca je vhodná aj pre absolventa. Chcete pomáhať ľuďom lepšie vidieť a ukázať im úplne nové pohľady na svet okolo seba? Využite ponuku pracovať v prostredí modernej očnej kliniky v Bratislave.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • Samostatná práca pri vyšetrovaní pacientov na prístrojoch, odber anamnézy a ďalšie činnosti podľa pokynov lekárov
  • Príprava pacientov k operáciám v režime JZS
  • Starostlivosť o pacientov v priebehu vyšetrení
  • Vedenie zdravotníckej dokumentácie
  • Kontinuálne vzdelávanie

​Čo požadujeme?

  • Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Ochota vzdelávať sa, flexibilita, zodpovednosť
  • Samostatnosť, dochvíľnosť
  • Registrácia v komore sestier

​Čo ponúkame?

  • Budete spolupracovať s poprednými slovenskými oftalmológmi a chirurgami
  • Zázemie modernej, úspešnej, inovatívnej a pacientsky orientovanej kliniky
  • Veľmi zaujímavú pracovnú príležitosť v priateľskom a profesionálnom kolektíve

  • finančný príspevok na stravovanie 4,20 EUR/deň
  • ovocie a vitamíny na pracovisku
  • cieľové odmeny
  • príspevok na kartu MultiSport
  • firemný rekreačný apartmán v Jasnej (Nízke Tatry) a Prahe
  • zamestnanecké pôžičky a poradenstvo pre zamestnancov v daňovej a finančnej oblasti
  • pravidelné firemné akcie
  • komfortné pracovné prostredie v modernej očnej klinike
  • kvalitná starostlivosť o zrak pre zamestnancov aj rodinu, zamestnanecké zľavy v očnej optike
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinu a asistencia pri riešení zdravotných problémov s možnosťou liečby na vybratých pracoviskách
  • podpora osobného rastu a vzdelávania

Výberový proces pozostáva z 2 kôl. Spolu so životopisom pošlite aj motivačný list, v ktorom vysvetlíte, prečo sa na danú prácu podľa Vás hodíte. Môžete priložiť aj ďalšie materiály, ktoré prezentujú Vaše schopnosti. Všetko starostlivo prehodnotíme. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač. Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor zdravotná sestra, praktická sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Zdravotná sestra, praktická sestra, zdravotnícky asistent

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná prax je vítaná.

Očná klinika NeoVízia je slovenským lídrom v oblasti očnej chirurgie. Poskytuje starostlivosť už od roku 2010. Po klinike v Bratislave sme postupne otvorili pracoviská v Poprade, Trnave a Ružomberku. Ročne vyšetríme desiatky tisíc pacientov a vykonáme takmer 10 tisíc operácií očí.
Od začiatku prinášame na Slovensko inovácie a poskytujeme špičkovú zdravotnú starostlivosť pre slovenských aj zahraničných pacientov s dôrazom na najmodernejšie postupy založené na princípe „evidence based medicine“, individuálny ľudský prístup k pacientom a 5* klientský servis. Disponujeme špičkovými lasermi pre korekciu dioptrických chýb 3. generácie a aj pre operácie sivého zákalu. Sme súčasťou skupiny NeoVize Group, ktorá sa skladá z dvanástich zdravotníckych zariadení a štyroch očných optík. NeoVízia je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015. V roku 2024 obdržala už siedmy rok za sebou ocenenie Superbrands ako najobľúbenejšia očná klinika.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Mikulová
Tel.: +420734518115
E-mail: poslať životopis
ID: 4784955  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac