Logo Neovízia s. r. o.

Medicínsky reprezentant

Neovízia s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 600 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od kvalifikačných predpokladov a závisí od praxe a seniority kandidáta + výkonnostné prémie. Očakávaný ročný príjem je 19000-30000 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pracovná príležitosť ponúka priestor na realizáciu Vašich komunikačných, predajných a prezentačných zručností.

Miesto práce: Západné Slovensko a regióny Tatry, Spiš, Šariš, Liptov a Orava

Ak radi komunikujete, poskytujete informácie, cestujete, máte silnú vôľu a schopnosť učiť sa odborné veci a komunikovať s lekármi a sestričkami, dávame priestor aj kandidátom/kam, ktorí nemajú priamo skúsenosť s prácou medicínskeho reprezentanta/ky. Potrebná je chuť pracovať, vzdelávať sa a neustále sa zlepšovať.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- komunikácia najmä s oftalmologmi a praktickými lekármi vo vybraných regionoch a ich
informovanie o rozsahu, podmienkach, novinkách a organizácií starostlivosti v NeoVízii
- reprezentácia Očnej kliniky NeoVízia a produktov v odborných kruhoch vo zverenom regióne, pravidelné návštevy lekárov
- uplatňovanie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- budovanie, rozvíjanie, udržiavanie dlhodobých vzťahov, rozširovanie spolupráce a vyhľadávanie nových príležitostí
- organizovanie a aktívna účasť na seminároch, kongresoch a odborná edukácia
- monitorovanie trhu a konkurenčných aktivít

Čo požadujeme?
- bydlisko v regióne Bratislava alebo Poprad
- dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- budovanie vzťahov
- organizačné schopnosti
- orientácia na výsledok
- vysoké pracovné nasadenie, profesionálne vystupovanie
- ochota vzdelávať sa, flexibilita, zodpovednosť
- dobré vodičské schopnosti

Čo ponúkame?
-budete spolupracovať s poprednými slovenskými oftalmológmi a chirurgami
- zázemie modernej, úspešnej, inovatívnej a pacientsky orientovanej kliniky
- veľmi zaujímavú pracovnú príležitosť v priateľskom a profesionálnom kolektíve
- služobný automobil, telefón, dátové pripojenie a notebook k dispozícii

​​• finančný príspevok na stravovanie 4,20 EUR/deň
​​• ovocie a vitamíny na pracovisku
​​• bonusový systém, pravidelné odmeny a rast platu v závislosti na výkone
​​• príspevok na kartu MultiSport
​• firemný rekreačný apartmán v Jasnej (Nízke Tatry) a Prahe
​​• zamestnanecké pôžičky a poradenstvo pre zamestnancov v daňovej a finančnej oblasti
​​• pravidelné firemné akcie
​​• komfortné pracovné prostredie v modernej očnej klinike
​​• kvalitná starostlivosť o zrak pre zamestnancov aj rodinu, zamestnanecké zľavy v očnej optike
​​• nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinu a asistencia pri riešení zdravotných problémov s možnosťou liečby na vybratých pracoviskách
​​• podpora osobného rastu a vzdelávania​​

Výberový proces pozostáva z 2 kôl. Spolu so životopisom pošlite aj motivačný list, v ktorom vysvetlíte, prečo sa na danú prácu podľa Vás hodíte. Môžete priložiť aj ďalšie materiály, ktoré prezentujú Vaše schopnosti. Všetko starostlivo prehodnotíme. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosť s prácou medicínskeho reprezentanta výhodou (nie je však podmienkou)
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- pokročilé vodičské schopnosti
- prezentačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Očná klinika NeoVízia je slovenským lídrom v oblasti očnej chirurgie. Poskytuje starostlivosť už od roku 2010. Po klinike v Bratislave sme postupne otvorili pracoviská v Poprade, Trnave a Ružomberku. Ročne vyšetríme desiatky tisíc pacientov a vykonáme takmer 10 tisíc operácií očí.
Od začiatku prinášame na Slovensko inovácie a poskytujeme špičkovú zdravotnú starostlivosť pre slovenských aj zahraničných pacientov s dôrazom na najmodernejšie postupy založené na princípe „evidence based medicine“, individuálny ľudský prístup k pacientom a 5* klientský servis. Disponujeme špičkovými lasermi pre korekciu dioptrických chýb 3. generácie a aj pre operácie sivého zákalu. Sme súčasťou skupiny NeoVize Group, ktorá sa skladá z dvanástich zdravotníckych zariadení a štyroch očných optík. NeoVízia je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015. V roku 2024 obdržala už siedmy rok za sebou ocenenie Superbrands ako najobľúbenejšia očná klinika.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Mikulová
Tel.: +420734518115
E-mail: poslať životopis
ID: 4777642  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac