Biomedicínsky technik - Očná klinika NeoVízia Bratislava

Neovízia s. r. o.

Miesto práce
Röntgenova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacMzda je závislá od dosiahnutého vzdelania v odbore a od odpracovaných rokov praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Neo-tímu v Bratislave hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu. Práca je vhodná aj pre absolventa.

Chcete pomáhať ľuďom lepšie vidieť a ukázať im úplne nové pohľady na svet okolo seba? Využite ponuku pracovať v prostredí modernej očnej kliniky v Bratislave.

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Vykonávanie meraní na najmodernejších oftalmologických zobrazovacích prístrojoch
- Technická asistencia a podpora s najmodernejšími oftalmologickými prístrojmi
- Zabezpečovanie inštalácií, servisu, kontrol a pravidelnej údržby zdravotníckej techniky
- Hodnotenie a kontrola stavu zdravotníckej techniky a príprava podkladov na ich obnovu a rozšírenie
- Rešerše, analýzy a štatistiky v oblasti zdravotníckej techniky a materiálov
- Zaškoľovanie zamestnancov

Čo požadujeme?
- SŠ vzdelanie v odbore zdravotníctvo, alebo elektrotechnika, resp. VŠ vzdelanie v odbore biomedicínsky technik/inžinier
- Precíznosť a zodpovednosť
- Všeobecný technický prehľad a záujem o techniku
- Pokročilá znalosť práce s PC
- Dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- Ochota učiť sa nové veci

Čo ponúkame?
- Budete pracovať s najnovšími technológiami a prístrojmi
- Môžete sa u nás učiť a neustále sa rozvíjať
- Budete spolupracovať s poprednými slovenskými oftalmológmi a chirurgami
- Zázemie modernej, úspešnej, inovatívnej a pacientsky orientovanej kliniky
- Prácu na celý úväzok
- Veľmi zaujímavú pracovnú príležitosť v priateľskom a profesionálnom kolektíve

- Kvalitná starostlivosť o zrak pre zamestnancov aj rodinu
- Vitamíny a ovocie na pracovisku
- Príspevok na stravovanie
- Príspevok na MultiSport kartu
- Zamestnanecké zľavy v očnej optike
- Týždeň pracovného voľna naviac i pre zamestnancov do 33 rokov po odpracovaní 1 roka
- Bonusový systém, pravidelné odmeny a rast platu v závislosti na výkone
- Zamestnanecké pôžičky a poradenstvo pre zamestnancov v daňovej a finančnej oblasti
- Možnosť využiť ubytovanie v Prahe a v apartmáne v Jasnej pre krátkodobé pobyty
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť o zamestnanca a rodinu a asistencia pri riešení zdravotných problémov s možnosťou liečby na vybratých pracoviskách

Výberový proces pozostáva z 2 kôl. Spolu so životopisom pošlite aj motivačný list, v ktorom vysvetlíte, prečo sa na danú prácu podľa Vás hodíte. Môžete priložiť aj ďalšie materiály, ktoré prezentujú Vaše schopnosti. Všetko starostlivo prehodnotíme. Vyrozumenie o výsledku výberového konania dostane každý uchádzač. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná prax je vítaná.

Očná klinika NeoVízia je slovenským lídrom v oblasti očnej chirurgie. Poskytuje starostlivosť už od roku 2010. Po klinike v Bratislave sme postupne otvorili pracoviská v Poprade, Trnave a Ružomberku. Ročne vyšetríme desiatky tisíc pacientov a vykonáme takmer 10 tisíc operácií očí.
Od začiatku prinášame na Slovensko inovácie a poskytujeme špičkovú zdravotnú starostlivosť pre slovenských aj zahraničných pacientov s dôrazom na najmodernejšie postupy založené na princípe „evidence based medicine“, individuálny ľudský prístup k pacientom a 5* klientský servis. Disponujeme špičkovými lasermi pre korekciu dioptrických chýb 3. generácie a aj pre operácie sivého zákalu. Sme súčasťou skupiny NeoVize Group, ktorá sa skladá z dvanástich zdravotníckych zariadení a štyroch očných optík. NeoVízia je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015. V roku 2024 obdržala už siedmy rok za sebou ocenenie Superbrands ako najobľúbenejšia očná klinika.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4773292  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac