Riaditeľ/riaditeľka pobočky Očnej kliniky NeoVízia Poprad a Trnava

Neovízia s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 5 000 EUR/mesiaccieľové a výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prestížna súkromná očná klinika NeoVízia vypisuje výberové konanie na prevádzkového riaditeľa/riaditeľku kliniky Poprad a Trnava

Náplň práce:
- organizačné riadenie pracoviska (zvyšovanie efektivity, plánovanie operačných termínov, organizácia ambulancií, riadenie recepcie)
- zaistenie technických podmienok fungovania pracoviska (prístrojové vybavenie)
- personálne riadenie pracoviska (nábor zamestnancov, zaškoľovanie, motivácia personálu, sledovanie a zvyšovanie výkonnosti, maximalizácia využitia kapacít, organizácia práce, organizácia dovoleniek a zastupovania, atď.)
- rozvoj klientskeho servisu
- ekonomické riadenie kliniky
- spolupráca s marketingovým oddelením
- rozvoj pracoviska
- účasť na tvorbe stratégie kliniky a ďalších majetkovo prepojených pracovísk
- zaistenie auditovania a recertifikácie ISO 9001:2015

Ponúkame motivujúce prostredie, radosť a uspokojenie zo zmysluplnej práce, pri ktorej pomáhate ľuďom, prácu v expandujúcej a úspešnej spoločnosti, v priateľskom a profesionálnom kolektíve, možnosti osobného rozvoja a profesijného rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania, zodpovednú prácu s právomocami rozvíjať pracovisko, byť súčasťou TOP manažmentu a adekvátne motivujúce finančné ohodnotenie.

Prihlášku zasielajte vo forme štruktúrovaného životopisu, ktorý doplňte o motivačný list a fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnický manažment, právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažment

Počet rokov praxe

4

Požadujeme samostatného, nápaditého, pracovitého, odhodlaného a poctivého manažéra schopného spĺňať zadania vlastníkov a generálneho riaditeľa kooperujúceho s ďalšími majetkovo prepojenými pracoviskami na úrovni TOP manažmentu. Vítaná znalosť zdravotníckeho manažmentu, systému verejného zdravotného poistenia a súvisiacej legislatívy vrátane požiadaviek v oblasti hygieny, BOZP, NZP. Od uchádzačov očakávame schopnosť hľadať nové riešenia, vysoké pracovné nasadenie vrátane ochoty aktívne prispieť vlastnými fyzickými silami a schopnosťou ísť príkladom svojim spolupracovníkom. Miesto trvalého bydliska uchádzača - Poprad a okolie.

Očná klinika NeoVízia je slovenským lídrom v oblasti očnej chirurgie. Poskytuje starostlivosť už od roku 2010. Po klinike v Bratislave sme postupne otvorili pracoviská v Poprade, Trnave a Ružomberku. Ročne vyšetríme desiatky tisíc pacientov a vykonáme takmer 10 tisíc operácií očí.
Od začiatku prinášame na Slovensko inovácie a poskytujeme špičkovú zdravotnú starostlivosť pre slovenských aj zahraničných pacientov s dôrazom na najmodernejšie postupy založené na princípe „evidence based medicine“, individuálny ľudský prístup k pacientom a 5* klientský servis. Disponujeme špičkovými lasermi pre korekciu dioptrických chýb 3. generácie a aj pre operácie sivého zákalu. Sme súčasťou skupiny NeoVize Group, ktorá sa skladá z dvanástich zdravotníckych zariadení a štyroch očných optík. NeoVízia je držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015. V roku 2024 obdržala už siedmy rok za sebou ocenenie Superbrands ako najobľúbenejšia očná klinika.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3637070  Dátum zverejnenia: 25.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac