Senior analytik - do prostředí vývoje SW

Neovia s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového parťáka do týmu na pozici analytika s ekonomickým vzděláním a povědomím o IT prostředí a praktické zkušenosti s modelováním procesů.

Popis pozice

  • Sběr a analýza požadavků uživatelů
  • Analýza a modelování procesů
  • Definice nových funkcionalit stávajících řešení i nových produktů
  • Komunikace s vývojovým týmem
  • Spolupráce při definování testovacích kampaní a testů
  • Participace na zavádění produktů do provozu
  • Příprava nabídek
  • Výstupní dokumentace vypracovávaná ve slovenštině a v angličtině
  • Zaměření na domény vztahy se zákazníky, fakturace, platby, logistika a účetnictví (znalost oblasti dopravních služeb a mobility výhodou)
  • Analýza související legislativy

Požadavky

  • Ekonomické vzdělání
  • Angličtina min. B2
  • Analytické myšlení
  • orientace v účetnictví a daních nezbytná, mzdová oblast výhodou, znalost účetních standardů
  • Zkušenosti s modelováním podnikových procesů
  • IT background
  • Komunikační dovednosti – verbální i písemné
  • Prezentační dovednosti
  • Týmová spolupráce
  • Ochota cestovat

Budete na projektech v Bratislavě, kde se od jara očekává práce z kanceláře min. 2 pracovní dny v týdnu. Jde o dlouhodobou spolupráci ideálně na HPP.

Těšíme se na Vaše profily :)

Na tuto pozici nehledáme uchazeče přes agentury.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4060544  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc