Ortopedický technik / farmaceutický laborant / technik pre zdravotnícke pomôcky

NEOPROT spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 € + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravuje, zabezpečuje a vykonáva práce súvisiace s meraním a výrobou individuálne zhotovených ortopedickoprotetických zdravotníckych pomôcok.

- dovolenková a vianočná mzda podľa hospodárskych výsledkov
- firemné vzdelávanie, certifikáty, kredity
- možnosť profesného rastu
- sociálne benefity
- príspevky na dôchodkové sporenie
- pružná pracovná doba
- iné bonusy

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na NEOPROT spol. s r. o., odbor riadenia ľudských zdrojov, Záhradnícka 42, 821 08 Bratislava alebo e-mailom [email protected].
Odpovede budú zasielané len uchádzačom pozvaným na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ortopedický technik, farmaceutický laborant, technik pre zdravotnícke pomôcky

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, empatia a ochota vzdelávať sa.
Vodičský preukaz sk. B výhodou.

Firma NEOPROT spol. s r. o. sa zaoberá výrobou individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických pomôcok a výdajom zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3547950  Dátum zverejnenia: 27.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 € + bonusy