Asistent ortopedického technika

NEOPROT spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € + bonusy + poskytnutie ubytovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje a vykonáva práce súvisiace s meraním a výrobou individuálne zhotovených ortopedickoprotetických zdravotníckych pomôcok.

- poskytnutie ubytovania
- dovolenková a vianočná mzda podľa hospodárskych výsledkov
- firemné vzdelávanie, certifikáty, kredity
- možnosť profesijného rastu
- sociálne benefity
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
- pružná pracovná doba
- iné bonusy

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na: NEOPROT spol. s r. o., Odbor riadenia ľudských zdrojov, Záhradnícka 42, 821 08 Bratislava alebo e-mailom na: [email protected] V žiadosti (životopise) uveďte súhlas na spracovávanie, prípadne na uchovávanie osobných údajov. Odpovede budú zasielané len uchádzačom pozvaným na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, empatia a ochota vzdelávať sa.
Vodičský preukaz sk. B výhodou.

Firma NEOPROT spol. s r. o. sa zaoberá výrobou individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických pomôcok a výdajom zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NEOPROT spol. s r. o.
Záhradnícka 42
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3543004   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € + bonusy + poskytnutie ubytovania