Robotník v ortopedickej výrobe

NEOPROT spol. s r.o.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prípravné a ukončovacie práce individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických zdravotníckych pomôcok. Súčasťou práce je práca na brúske, s vŕtačkou a iným drobným náradím.

- dovolenková a vianočná mzda podľa hospodárskych výsledkov
- firemné vzdelávanie, certifikáty, kredity
- možnosť profesného rastu
- sociálne benefity
- príspevky na dôchodkové sporenie
- pružná pracovná doba
- iné bonusy

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na: NEOPROT spol. s r.o., odbor riadenia ľudských zdrojov, Záhradnícka 42, 821 08 Bratislava alebo e-mailom na: [email protected]. V žiadosti (životopise) uveďte súhlas na spracovávanie, prípadne na uchovávanie osobných údajov.

Odpovede budú zasielané len uchádzačom pozvaným na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovedný prístup k práci, technická zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, empatia a ochota vzdelávať sa, vodičský preukaz skupiny B.

Firma NEOPROT spol. s r. o. sa zaoberá výrobou individuálne zhotovovaných ortopedickoprotetických pomôcok a výdajom zdravotníckych pomôcok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3484654  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac