Можливість для людей з України

Водитель-дальнобойщик, категория С, грузовой автомобиль 7.5 тон NEOMAT s.r.o.

NEOMAT s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Водитель-дальнобойщик, категория С, грузовой автомобиль 7.5 тон

- работа  в Европу!!

опыт работы в международных перевозках от 2 года

- наличие свидетельства водителя - международника

- управление по указаниям диспетчеров (маршруты, использование топливных карт, информация)

- надлежащее ведение соответствующей документации для транспорта

- следуя правилам регламент ЕС 561
современный автопарк (ЕВРО 6)

- работа на словацких номерах в Европу!!

- Обеспечиваем визовую поддержку!

- карточка водителя (для цифрового тахографа)
внутри ЕС

Sme stabilná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou a špedíciou. Od roku 2004 sme rozšírili rozsah poskytovaných služieb na veľmi vysokej úrovni a teraz ponúkame prepravné a logistické služby po celej Európe, - najmä z Talianska, Španielska, Portugalska, Francúzska a späť.
Vo svojom vozovom parku máme 24 kamiónov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Neomat s.r.o. je slovenská, súkromná a nezávislá spoločnosť založená v roku 2004.
Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou a špedíciou.

Od roku 2004 sme rozšírili rozsah poskytovaných služieb na veľmi vysokej úrovni a teraz ponúkame prepravné a logistické služby po celej Európe, - najmä zo Španielska, Portugalska, Dánska Francúzska, Talianska a späť.
Vo svojom vozovom parku máme 30 kamiónov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Trifon Hristov
Tel.: +421910999696
E-mail: poslať životopis
ID: 4815746  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac