Можливість для людей з України

Zkušený Špeditér/ka - Disponent MKD Obchodný zástupca

NEOMAT s.r.o.

Miesto práce
Galanta, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 400 EUR/mesiac1 400 - 2200 EUR/mesiac ******* Mzda bude diskutovaná podľa profilu, znalostí a skúseností kandidáta na osobnom stretnutí a môže byť vyššia ako uvedená ****** .Nástupná základná mzda je 1400 Eur brutto + odmeny za obchodnú činnosť vo výške 10% z hrubého zisku zverených zákazníkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✔ Ponuka a predaj dopravného softwéru

✔ Aktivní vyhledávání nových zákazníků
✔ Analýza potřeb klientů
✔ Jednání a péče o stávající zákazníky
✔ Reporting vedení společnosti
✔ Spolupráce s dalšími odděleními ve firmě

Ponúkame Vám:* práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti,* dynamické pracovné prostredie,* Atraktívny motivačný systém: plat + vysoké %

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Bulharský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 komunikatívnosť, tímovosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu, koncepčné myslenie, skúsenosti s prácou na PC, aktívny prístup k práci, prax v doprave nevyhnutná

Neomat s.r.o. je slovenská, súkromná a nezávislá spoločnosť založená v roku 2004.
Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou a špedíciou.

Od roku 2004 sme rozšírili rozsah poskytovaných služieb na veľmi vysokej úrovni a teraz ponúkame prepravné a logistické služby po celej Európe, - najmä zo Španielska, Portugalska, Dánska Francúzska, Talianska a späť.
Vo svojom vozovom parku máme 30 kamiónov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4580302  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac