Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič MKD/Водитель-дальнобойщик: Španielsko - Dánsko, Portugalsko - Slovensko/ Испания - Дания, Португалия - Словакия

NEOMAT s.r.o.

Taliansko, Španielsko, Portugalsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 300 EUR/mesiacnetto 2400 - 2800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov medzinárodnej kamiónovej dopravy na prepravy medzi Slovenskom, Českom, Portugalskom, Španielskom a medzi Španielskom, Dánskom a Talianskom.

Водитель-международник: Направление: Испания - Дания, Словакия - Португалия

- vedenie ťažkého nákladného vozidla s návesom

- вождение тяжелого грузовика с прицепом

- prax ako vodič MKD od 2 rokov

- опыт работы в международных перевозках от 2 года

- наличие свидетельства водителя - международника

- vlastník medzinárodného vodičského preukazu

- riadenie sa pokynmi dispečerov (trasy, používanie palivových kariet, informácie)

- управление по указаниям диспетчеров (маршруты, использование топливных карт, информация)

- správne vedenie príslušnej dokumentácie k preprave

- надлежащее ведение соответствующей документации для транспорта

- dodržiavanie pravidiel nariadenia ES 561

- следуя правилам регламент ЕС 561

- turnus okolo 10-12 dní, 2 dni doma

- поездка около 10-12 дней, 2 дня дома

- moderný vozový park (EURO 6)

- современный автопарк (ЕВРО 6)

- работа на словацких номерах в европу!!

- zapezbečujeme vybavеnie národných víz!

- Обеспечиваем визовую поддержку!

- Vybavenie karty do digitálnych tachografov

- карточка водителя (для цифрового тахографа)

- servisné strediská po celej Európe

- сервисные центры по всей Европе

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vodič MKD /Водитель-международник

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- trpezlivosť
- organizovanosť
- výdrž

- терпение
- организация
- стойкость

Neomat s.r.o. je slovenská, súkromná a nezávislá spoločnosť založená v roku 2004.
Spoločnosť sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou a špedíciou.

Od roku 2004 sme rozšírili rozsah poskytovaných služieb na veľmi vysokej úrovni a teraz ponúkame prepravné a logistické služby po celej Európe, - najmä zo Španielska, Portugalska, Dánska Francúzska, Talianska a späť.
Vo svojom vozovom parku máme 30 kamiónov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4297074  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac