Vedúci Projektant / HIP - pozemné stavby

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, inžiniersko-konzultačnú firmu s viac ako 140 zamestnancami, hľadáme kandidáta na pozíciu Vedúci projektant pre pozemné stavby. Náš klient ponúka stabilné zázemie silnej spoločnosti, ktorá má zaistenú prácu na zaujímavých projektoch.

Zodpovednosť budete mať za:

  • Budovanie a vedenie projektového tímu zameraného na pozemné stavby
  • Plánovanie, návrh a koordinácia všetkých fáz projektu od začiatku po dokončenie
  • Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých technických a bezpečnostných štandardov
  • Spolupráca s inými oddeleniami na integrácii moderných prístupov do projektov
  • Optimalizácia projektových procesov za účelom zvýšenia efektivity a zníženia nákladov
  • Zabezpečenie kvality a súladu projektov s právnymi predpismi a normami
  • Príprava technickej dokumentácie a správ pre jednania s investorom a manažmentom spoločnosti
  • Riešenie všetkých technických a inžinierskych problémov, ktoré môžu počas projektu vzniknúť

  • 5 dní dovolenky naviac
  • 2 dni sick days
  • Možnosť práce z domu po zaškolení
  • Bonusy vyplácané 2x do roka v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Referral bonus za odporúčanie nového kolegu
  • Práca na zaujímavých a stabilných dlhodobých projektoch
  • Pekné kancelárie v BA
  • Kultúra firmy postavená na dôvere
  • Pravidelné teambuilding akcie
  • Dlhoročná spolupráca ľudí v tíme
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej firmy
  • Možnosti rýchleho profesionálneho rastu
  • Firmou podporované profesionálne vzdelávanie sa a certifikácie
  • Úhrada členských príspevkov autorizovaných osôb
  • Príležitosť stáť pri budovaní celého tímu na SR
  • Moderný prístup k projektom (práca s BIM platformou)
  • Špičkové SW zázemie a potrebné nástroje na prácu
  • Potrebné licencie pre každého pracovníka
  • Možnosť voľby medzi notebookom a desktopom podľa potreby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Inžiniersko-konzultačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo alebo pozemné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Revit - Pokročilý

  • Ovládanie systémov AutoCAD, Revit a znalosť projektovej dokumentácie
  • Autorizácia SKSI / ČKAIT v oblasti pozemných stavieb
  • Zorientovanosť v príslušnej legislatíve a normách
  • Skúsenosti s návrhmi pozemných stavieb v rámci veľkých developerských projektov
  • Schopnosť budovať tím od základov
  • Schopnosť efektívne prezentovať a obhájiť navrhované riešenia
  • Zodpovedný prístup a koordinačné schopnosti pri riešení veľkých projektov
  • Jazykové znalosti sú výhodou
  • Chuť sa učiť a deliť sa o svoje poznatky s tímom

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hubova
E-mail: poslať životopis
ID: 4817467  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac