QA Engineer

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
2 300 - 3 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od zručností a predchádzajúcich schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného odborníka na automatizované testovanie, ktorý má vášeň pre technológie a zlepšovanie softvérových procesov. Táto pozícia ponúka významnú príležitosť pre osobný a profesionálny rast v dynamickom a podporujúcom prostredí.

Hlavné zodpovednosti:

  • Vytváranie testovacích stratégií, metodológie, test dokumentov,
  • Analýza výsledkov testov a reporting chýb SW development tímom
  • Aktívne participovať na prechode od manuálneho k automatizovanému testovaniu
  • Integrácia testovacích skriptov do CI/CD pipeline
  • ​Riešenie problémov a zdokonaľovanie testovacích postupov
  • Spolupráca s internými tímami

  • ​Atraktívne finančné ohodnotenie doplnené o vstupný a ročný bonus
  • Školenia, workshopy a kurzy na rozvoj profesionálnych zručností
  • Možnosti kariérneho rastu a interného vzdelávania
  • Programy zamerané na zdravie, vrátane príspevkov na fitness členstvá
  • Pravidelné firemné podujatia, teambuildingy
  • Nadštandardný počet dní dovolenky
  • Príspevok na dôchodkové sporenie ​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Líder v oblasti IT a telekomunikácií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Minimálne 4 roky skúseností s automatizovaným testovaním
  • Predchádzajúce skúsenosti s Java/Python
  • Skúsenosti s nástrojmi pre automatizované testovanie - Selenium alebo podobné
  • CI/CD - Gitlab/Jenkins pipelines
  • Znalosť princípov okontajnerizácie (Docker)
  • Silné analytické schopnosti
  • Proaktívny prístup a schopnosť rýchlo sa učiť nové technológie.
  • Skúsenosti s agile metodológiou

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hubova
E-mail: poslať životopis
ID: 4813962  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac