Senior účtovník / Senior účtovníčka

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky. Finálna ponuka mzdy úspešného kandidáta/úspešnej kandidátky bude závisieť od predchádzajúcich skúseností a schopností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pridajte sa k dynamickému tímu lídra v oblasti cestovného ruchu na Slovensku. Našim klientom je spoločnosť s bohatou históriou a neustálym rastom, poskytujúca širokú škálu služieb. Pre zamestancov ponúka aj možnosť pracovať na živnosť. ​

  • Zodpovednosť za účtovanie províznych faktúr a mesačnú rekonciliáciu provízií
  • Evidencia majetku; zodpovednosť za účtovanie majetku
  • Kontrola a potvrdenie správnosti zostatkov účtov a hlavnej knihy, dokladová inventarizácia účtov
  • Príprava dohadných položiek mesačných a ročných závierok
  • Participácia na spracovaní a príprave podkladov pre výpočet dane z príjmov a finančný audit
  • Účtovanie interných dokladov
  • Spracovanie podkladov, reportov a analýzy

  • Stravné lístky
  • 3 Sick Days
  • Zamestnanecké zľavy na dovolenky
  • Multisport karta
  • Úzka spolupráca s vedúcim a kolegami, pohodové pracovné prostredie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Platené parkovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

líder v oblasti cestovného ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické (účtovníctvo, audit)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

  • SAP, Excel – pokročilý
  • Anglický jazyk – min. B1
  • 2-3 roky skúsenosti na pozícii účtovníka/účtovníčky s komplexnými znalosťami slovenských účtovných štandardov
  • znalosť účtovníctva a daní (daň z príjmu, DPH)
  • znalosť IFRS – výhoda

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hubova
E-mail: poslať životopis
ID: 4807554  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac