Hlavný účtovník / Hlavná účtovníčka

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 500 - 3 500 EUR/mesiacmesačná variabilná zložka + ročný bonus do výšky 13.platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu hlavného účtovníka/hlavnej účtovníčky hľadáme osobu      s komplexnými odbornými skúsenosťami a znalosťami, ktorá má schopnosti a ambície viesť celé účtovné oddelenie a hľadá príjemné pracovné prostredie.

Hlavná náplň práce:

  • Kompletné vedenie účtovníctva spoločnosti podľa medzinárodných a slovenských účtovných štandardov
  • Riadenie a motivácia tímu účtovníkov; dobudovanie tímu (6+ ľudí)
  • Príprava mesačných a ročných finančných uzávierok vrátane daňových priznaní
  • Spracovanie a kontrola mesačných DPH výkazov
  • Vykonávanie účtovných rekonciliácií a kontrola správnosti účtovných zápisov
  • Zodpovednosť za prípravu reportov, finančných analýz a štatistík
  • Spolupráca s externými audítormi, daňovými poradcami a inštitúciami
  • Monitorovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva a ich implementácia do praxe
  • Zabezpečenie správneho archivovania účtovných dokladov v súlade s platnou legislatívou

Ďalšie informácie o pozícii:

  • Možnosť pracovať aj na živnosť alebo s.r.o.
  • Fixná + variabilná zložka mzdy

  • Stravné lístky
  • 3 Sick Days
  • Zamestnanecké zľavy na dovolenky
  • Multisport karta
  • Úzka spolupráca s vedúcim a kolegami, pohodové pracovné prostredie
  • Flexibilná pracovná doba
  • Platené parkovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

Líder v oblasti cestovného ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

  • Minimálne 5 rokov praxe v oblasti účtovníctva
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Pokročilá práca s účtovným softvérom SAP a MS Excel
  • Výborná znalosť lokálnych účtovných štandardov
  • Znalosť medzinárodných účtovných štandardov IFRS a SAS – veľké plus
  • Znalosť daňového systému a základné právne povedomie
  • Komunikatívna angličtina na úrovni B2
  • Analytické a komunikačné zručnosti

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Hubova
E-mail: poslať životopis
ID: 4794457  Dátum zverejnenia: 1.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac