Network Security Analyst

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac+ príplatky a príspevky ku mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k poprednému tímu v dynamickom a inovatívnom sektore. Pre nášho klienta hľadáme talentovanú osobu na pozíciu Network Security Analyst. Ak máte vášeň pre kybernetickú bezpečnosť, viete vyhodnocovať bezpečnostné incidencty a máte silné zručnosti v networkingu, ste presne ten/tá, koho hľadáme.

Popis práce:

  • Monitorovanie, analýza a prevencia bezpečnostných incidentov s využitím nástrojov ako Elastic Search a Graylog
  • Intenzívna spolupráca s dodávateľmi SIEM a SOC riešení, zabezpečenie efektívneho nastavenia a riadenia SLA / Riadenie dodávateľa
  • Zabezpečenie robustnej infraštruktúry a identifikácia potenciálnych zraniteľností
  • Účasť na riadení projektov v oblasti kybernetickej bezpečnosti a možnosť nastavenia security procesov
  • Denná komunikácia s dodávateľmi a internými tímami

Zodpovednosti na pozícii:

  • Vývoj a implementácia opatrení pre zvyšovanie sieťovej bezpečnosti
  • Vedenie a riadenie projektov v oblasti kybernetickej bezpečnosti
  • Implementácia a správa riešení SIEM na monitorovanie a analýzu bezpečnostných incidentov
  • Stanovenie, preskúmanie a riadenie SLA s externými dodávateľmi
  • Poskytovanie návrhov a strategického smerovania v oblasti kybernetickej bezpečnosti
  • Zvyšovanie odborných znalostí a technologickej úrovne členov tímu

  • Moderné technologické prostredie s neustálymi investíciami do IT
  • Práca pre stabilného zamestnávateľa
  • Firemná kultúra zameraná na inovácie a kontinuálny rozvoj
  • 5 dní platenej dovolenky nad rámec zákona
  • Spolupráca s IT profesionálmi aj z iných partnerských spoločností a expertných dodávateľov
  • Štedrý rozpočet na účasť na odborných konferenciách a školeniach
  • Aktívna účasť na nastavovaní celej IT security stratégie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná a dobre zavedená organizácia s kultúrou zameranou na inovácie a kontinuálny rozvoj.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, networking

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

networking

Počet rokov praxe

3

  • Expert v oblasti network security (firewall, IDP/IPS, VPN, protokoly ai.)
  • Znalosti z oblasti NetFlow analýz
  • Veľkou výhodou sú skúsenosti s technológiami SIEM  (Splunk, QRadar, Elastic Search alebo Graylog) a základné znalosti fungovania SOC a hlavných procesov/funkcií SOC
  • ITIL – základná znalosť
  • Komunikačné a organizačné zručnosti na efektívne riadenie dodávateľa a dohodnutých SLA
  • Preukázaná schopnosť spolupracovať v rámci rozsiahleho IT tímu

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.
ID: 4788261  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac