Senior Project Manager – Stavebníctvo

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+ 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte ako Senior Project Manager pre popredného hráča v európskom realitnom trhu s portfóliom v hodnote viac ako 20 miliárd EUR. Ponúkame Vám príležitosť byť súčasťou dynamického tímu a rozvíjať sa v prostredí, kde je inovácia a efektivita na prvom mieste.

Hlavné zodpovednosti:

  • Vedenie hlavných projektov (budovanie retailových pobočiek)
  • Riadenie viacerých projektov súčasne (plánovanie, rozpočtovanie a implementácia)
  • Koordinácia a spolupráca s architektmi pri návrhu a realizácii projektov
  • Zodpovednosť za celkový tenderový proces, vrátane prípravy dokumentácie, vyhodnotenia ponúk a výberu dodávateľov
  • Komunikácia s úradmi za účelom získania všetkých potrebných povolení
  • Monitoring a správa BOZP na pracovisku
  • Reporting priamo na predsedu predstavenstva o stave projektov a finančných ukazovateľoch
  • Spolupráca s oddeleniami Asset, Property a Facility Managementu na koordinácii projektov
  • Úzka spolupráca s development manažérmi a asset manažérmi pri plánovaní a realizácii projektov

  • Bonusová schéma zahŕňajúca 13. a 14. plat
  • 5 dní dovolenky extra nad rámec zákona
  • Minimálna miera cestovania na tejto pozícii
  • Práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť, ktorá ma zaistené zaujímavé projekty na najbližšie roky
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť Home Office
  • Sick Days
  • Multisport karta
  • Účasť na jazykových kurzoch
  • Teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Popredný hráč v európskom realitnom trhu s portfóliom v hodnote viac ako 20 miliárd EUR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • min. 5 rokov skúseností v oblasti stavebníctva, ideálne v role projektového manažéra
  • Znalosť legislatívnych povolení a BOZP v stavebníctve
  • Skúsenosti s vedením tendrov a zmluvnými vzťahmi
  • Vysoká schopnosť efektívnej komunikácie s úradmi, dodávateľmi a vnútornými oddeleniami
  • Flexibilita a schopnosť rýchleho adaptovania na nové projekty a výzvy
  • Výhodou je skúsenosť s Asset-, Property- alebo Facility Managementom
  • Znalosť AutoCAD výhodou
  • Znalosť realitného trhu na Slovensku výhodou
  • Komunikatívna osoba s orientáciou na výsledok

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.
ID: 4785519  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac