Projektant – mostné a inžinierske konštrukcie - stojte pri budovaní novej pobočky na SR pre úspešnú medzinárodnú firmu.

Neohunter | Recruitment-as-a-Service

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 400 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od skúseností a potrebných osvedčení kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú inžiniersko-konzultačnú firmu s viac ako 140 zamestnancami, hľadáme kandidátov na pozíciu Projektant pre mostné a inžinierske konštrukcie. Spoločnosť práve expanduje na SR a Vy tak budete mať unikátnu príležitosť stáť pri budovaní celej pobočky a spoločnosti na SR. Spoločnosť ponúka stabilné zázemie silnej spoločnosti, ktorá má zaistenú prácu na naozaj zaujímavých projektoch na niekoľko rokov.

Zodpovednosť budete mať za:
- Spracovanie a posúdenie rôznych stupňov projektovej dokumentácie
- Návrh a riešenie projektovej dokumentácie
- Modelovanie a statické výpočty
- Prejednávanie dokumentácie a vykonávanie autorského dozoru
- Koordinácia projektu, stretnutia s investorom, účasti na kontrolných dňoch a samostatné vedenie projektov

- 5 dni dovolenky naviac
- 2 dni sick days
- Možnosť práce z domu po zaškolení
- Bonusy vyplácané 2x do roka v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Referral bonus za odporúčanie nového kolegu
- Práca na zaujímavých a stabilných dlhodobých projektoch
- Pekné kancelárie v jednom z naj coworking priestorov v BA - výhľad na Bratislavu, k dispozícii ovocie, káva, čaj
- Kultúra firmy postavená na dôvere
- Pravidelné teambuilding akcie
- Dlhoročná spolupráca ľudí v tíme
- Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej firmy
- Možnosti rýchleho profesionálneho rastu na senior pozíciu
- Firmou podporované profesionálne vzdelávanie sa a certifikácie
- Úhrada členských príspevkov autorizovaných osôb
- Príležitosť stáť pri budovaní celej pobočky na SR
- Moderný prístup k projektom (práca s BIM platformou)
- Špičkové SW zázemie a potrebné nástroje na prácu
- Potrebné licencie pre každého pracovníka
- Možnosť voľby medzi NTB a desktopom podľa potreby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Úspešná medzinárodná inžiniersko-konzultačná firma s viac ako 140 zamestnancami, práve expandujúca na SR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre túto pozíciu je potrebné mať:
- SŠ, alebo VŠ vzdelanie technického smeru
- Záujem o odbor statiky - mosty a ochota učiť sa novému
- Znalosť CADových systémov (AutoCAD alebo Allplan), orientácia v projektovej dokumentácii
- Zmysel pre zodpovednosť a dochvílnosť v termínoch
- Vítaná je skúsenosť s prácou v tíme pri riešení veľkých projektov
- Komunikatívnosť, precíznosť
- Vítame uchádzačov s autorizačným osvedčením SKSI (poprípade ČKAIT, alebo iné)

Prepájame skvelé projekty s TOP špecialistami.

Využite naše dlhoročné skúsenosti v oblasti medzinárodného recruitmentu. Zameriavame sa na špecifické náborové potreby našich klientov. Spoločnostiam poskytujeme komplexné poradenstvo pri nastavení náborovej stratégie. Kandidátom umožňujeme presne zacieliť ich hľadanie práce a vybrať si projekt, alebo pozíciu podľa predstáv. Vyberte si z našich pozícií, alebo Vám radi poradíme a pomôžeme. Kontaktujte nás pre nezáväznú konzultáciu.
ID: 4507307  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac