Obsluha stroja pri výrobe kníh

NEOGRAFIA, a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
780 EUR/mesiacPlus príplatky (možnosť práce nadčas, v noci, v sobotu resp. v nedeľu), plus výkonnostná prémia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie a obsluha knihárskeho stroja.
Zaškolenie a zapracovanie je garantované.
Ak chcete svoje doterajšie pracovné skúsenosti spojiť s tradíciou a stabilitou a naučiť sa nové veci od jedných z najlepších v oblasti tlače a výroby kníh a časopisov, radi Vás u nás privítame.

Vašou náplňou práce na oddelení Kniháreň, po zaučení, bude:
- po zaškolení obsluhovať zverený knihársky stroj
- pracovať podľa určeného technologického postupu,
- nakladať hárky a bloky do staníc jednotlivých zariadení,
- kontrolovať kvalitu jednotlivých operácií,

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- dochádzkový bonus
- príspevok na cestovné náklady
- sociálna výpomoc
- predĺžená prestávka na odpočinok
- zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou

Informácie o výberovom konaní

Úspešní kandidáti, bez praxe, budú zaučení na výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť.
Pozitívny prístup k práci.
Manuálna zručnosť.
Ochota pracovať na 3 - zmeny.
Prax v odbore je výhodou.

Tlačiareň s tradíciou viac ako 150 rokov zhotovujúca vysokokvalitné farebné knihy, časopisy a reklamné katalógy.
Pre viac informácií: www.neografia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4701915  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac