Prevádzkový elektrikár - údržbár

NEOGRAFIA, a.s.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
8 EUR/hod.priemerná mesačná mzda 1350,-E až 1500,-E mesačne s príplatkami - podľa praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste vzdelaním elektrotechnik? Máte platnú vyhlášku 508/2009 §22? Máte skúsenosti s opravami a údržbou strojov a zariadení vo výrobnom závode? Ste technicky zdatný, zodpovedný a flexibilný?

Ak áno, hľadáme práve Vás - staňte sa členom tímu Elektroúdržby a pracujte pre slovenskú spoločnosť NEOGRAFIA, a.s..

Vašou každodennou náplňou práce bude:
- podieľať sa na plynulej prevádzke výrobných stredísk,
- spolupracovať na opravách elektroinštalácie,
- zabezpečovať opravu a údržbu, aj preventívnu, strojov a elektrických zariadení,
- odstraňovať revízne závady strojov a elektroinštalácie,
- aktívne sa podieľať pri inštaláciách nových strojov a elektrických zariadení.

Práca v 2, resp. 3-zmennej prevádzke.

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- dochádzkový bonus 35,-E/ mesačne
- príspevok na cestovné náklady
- sociálna výpomoc
- práca v klimatizovanom prostredí
- zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, elektrotechnik

Počet rokov praxe

1

Technická a manuálna zručnosť
Presnosť
Pozornosť
Zodpovednosť
Flexibilita
Vyhláška 508/2009 §22

Tlačiareň s tradíciou viac ako 150 rokov zhotovujúca vysokokvalitné farebné knihy, časopisy a reklamné katalógy.
Pre viac informácií: www.neografia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4499691  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.