Lékař/lékařka - psychiatrické od. - Náborový příspěvek

Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Místo práce
Okres Svitavy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vhodné i pro absolventy

Požadavky na uchazeče:

· vzdělání dle zákona 95/2004 Sb., v platném znění

· vítaná specializovaná způsobilost v psychiatrii

· vhodné i pro absolventy se zájmem o obor

· trestní bezúhonnost

· zdravotní způsobilost

· samostatnost, zodpovědnost

Oddělení psychiatrie je nově rekonstruováno a dostavěno v roce 2015 a nachází se ve velmi pěkném areálu se zahradou. Má uzavřenou a otevřenou část, součástí je i denní stacionář a ambulance.

Nabízíme:

· NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, PODPORA PŘI ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ

· zajímavé finanční ohodnocení (individuální nabídka mzdy dle specializace), zákl. složka mzdy min 1300 EUR + další složky

· možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

· 5 týdnů dovolené

· zaměstnanecké benefity (sick days, penzijní připojištění, dotované stravování, zaměstnanecké programy)

· nástup dle dohody, možný ihned

· místo výkonu práce: Svitavy

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise dáváte souhlas společnosti Nemocnice Pardubického kraje, a.s., se sídlem Pardubice, Kyjevská 44, PSČ 532 03, IČO 275 20 536 k účelu výběrového řízení, případně další nabídky volných pracovních pozic, a to na dobu 1 (jednoho) roku ode dne udělení souhlasu, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv odvolat.

Kontaktní osoba:

primářka Psychiatrického oddělení MUDr. Zdeňka Kovářová, tel.: 461 569 353

Ilona Kučerová, personalistka, tel.: 461 569 209

Dana Horská, vedoucí personálního odboru, mob. + 420 725 586 772

Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Svitavská nemocnice, Kollárova 7, 568 25 Svitavy

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3730699  Dátum zverejnenia: 2.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.