Lékař/ka – Lékařská služba první pomoci (Nástupní bonus)

Nemocnice AGEL Nový Jičín a.s.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemocnice Nový Jičín a. s. - Komplexní Onkologické Centrum, přijme lékaře/lékařku na lékařskou službu první pomoci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce ve špičkovém, akreditovaném Komplexním Onkologickém Centru,
• zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti s možností podílet se na jejím rozvoji,
• možnost vysokého osobního a odborného rozvoje,
• podpora dalšího odborného růstu a zvyšování kvalifikace,
• pracovní poměr na plný úvazek,
• motivační mzdové ohodnocení, individuální přístup k odměňování,
• úhradu poplatků členů ČLK,
• možnost startovacího ubytování,
• 5 týdnů dovolené,
• 3 dny placeného volna nad rámec dovolené,
• ZAJÍMAVÝ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK,
• příspěvek na životní a penzijní pojištění,
• příspěvek na stravování,
• a další benefity.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené vysokoškolské vzdělání,
• specializovaná způsobilost v oboru vnitřní lékařství nebo praktické lékařství pro dospělé, event. chirurgie dle zákona č. 95/2004 Sb.,
• zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 95/2004 Sb.,
• schopnost týmové práce,
• uživatelská znalost PC,
• schopnost aktivního a samostatného jednání,
• vstřícné chování a vystupování,
• pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Součástí Nemocnice AGEL Nový Jičín a. s. je nadregionální špičkové Komplexní Onkologické Centrum. Nemocnice AGEL Nový Jičín a Komplexní Onkologické Centrum je akreditováno MZČR ve všech oborech a v řadě oborů je akreditovaným školícím centrem v přípravě na specializační zkoušky. V rámci Komplexního Onkologického Centra je MZČR udělena akreditace v suboborech onkochirurgie, gynekologická onkologie a uroonkologie. Instituce je vybavená nejmodernější přístrojovou technikou. Nemocnice poskytuje komplexní operační, resuscitační a intenzivní péči pro pacienty s ohrožením životních funkcí, specializovanou péči o pacienty po rozsáhlých a komplikovaných operačních výkonech, zejména onkologických.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3622108  Dátum zverejnenia: 15.3.2019