Vrchní sestra Geriatrie

Nemocnice Havířov

Místo práce
Havířov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud je pro vás vaše práce posláním, rádi vedete lidi, chcete kvalitní pracovní zázemí, stabilní a motivační příjem, všechny výhody zaměstnání ve velké organizaci (příspěvky, benefity, dárky, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších), potom hledáme právě VÁS!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce v akreditované nemocnici na akreditovaných pracovištích odpovídajícím požadavkům vzdělávacích programů v příslušných oborech s kompetentními školiteli.
- Práce ve stabilním vysoce profesionálním kolektivu lékařů i nelékařů dostupných radou i pomocí.
- Dovolená o výměře 5 týdnů.
- Příspěvek na závodní stravování.
- Příspěvky zaměstnavatele z FKSP na rekreaci, kulturu, tělovýchovu, penzijní připojištění.
- Výše tarifního platu garantovaná zákonem.
- Dary při pracovních, životních výročích a za bezplatné dárcovství krve.
- Možnost náborového příspěvku ve vybraných oborech.
- Sleva na nájemném v bytech fa HEIMSTADEN.
- Možnost ubytování v nemocniční ubytovně (nezařízené).
- Možnost pracovně-právního poradenství zdarma.
- V případě hospitalizace pobyt zdarma na nadstandardním pokoji.

Informace o náboru

Přihláška uchazeče musí obsahovat:
- motivační dopis, obsahující název funkce, datum a vlastnoruční podpis,
- vlastní návrh koncepce řízení oddělení (v rozsahu formátu A4),
- strukturovaný profesní životopis,
- ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
- výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
- souhlas se zpracováváním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracovávání osobních údajů.

Přihlášky se všemi náležitostmi zašlete v obálce označené „VŘ – Vrchní sestra Geriatrie“ nejpozději do 10.2.2022 do 15.00 hodin na adresu: Nemocnice Havířov, příspěvková organizace, oddělení lidských zdrojů - Ing. Lenka Feniková, Dělnická 1132/24, Havířov 736 01 nebo mailem: [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Praxe na pozici/v oblasti

vedoucí pozice

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v aktuálním znění
- specializovaná způsobilost,
- VŠ se zaměřením na ošetřovatelskou péči výhodou,
- minimálně 5 let praxe v daném oboru nebo na vedoucí pozici,
- manažerské schopnosti,
- výborné komunikační schopnosti,
- morální a občanská bezúhonnost,
- zdravotní způsobilost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zajišťujeme poskytování zdravotní služeb pro přibližně 100 000 obyvatel Havířova a okolí. Zabezpečujeme zdravotní péči na lůžkových odděleních, tj. chirurgické oddělení, urologické oddělení, gynekologicko-porodnické oddělení, ORL oddělení, interní oddělení, dětské a novorozenecké oddělení, neurologické oddělení, infekční oddělení, geriatrické oddělení, psychiatrické oddělení, rehabilitační oddělení, oddělení ARO, MOJIP, hematologické oddělení a LDN. Také zajišťujeme provoz komplementu, centrálního příjmu, odborných ambulancí, ústavní lékárny i lékárny pro veřejnost. V neposlední řadě zajišťujeme i provoz lékařské pohotovostní služby v Havířově a lékařské pohotovostní služby stomatologické na místně odloučeném pracovišti v areálu nemocnice. Lůžková péče je poskytována na více jak 400 standardních lůžkách a jednotkách intenzivní péče (včetně ARO), následná péče byla poskytována na 1 lůžkové stanici (LDN). Poskytujeme také ambulantní zdravotní služby v odborných ambulancích, které spadají pod samostatné primariáty nebo jsou samostatně vedeny pod poliklinikou. V nemocnici funguje 87 ambulancí.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4227810  Dátum zverejnenia: 29.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/měsíc