Verejný zdravotník - zastupovanie počas MD,RD

Nemocnica svätého Michala, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonáva obhliadku pracovísk zmluvných partnerov NsM, a.s. a rezortu MV SR v oblasti zabezpečenia pracovnej zdravotnej služby.Zisťuje nebezpečenstvá a hodnotí zdravotné riziká, ktoré ohrozujú zdravie zamestnancov.Dohliada na faktory pracovného prostredia a stav pracovných podmienok z hľadiska aktuálnych legislatívnych požiadaviek.Zabezpečuje vypracovanie správ, záverov z obhliadky pracovných priestorov pracovísk, prevádzkových poriadkov, návrhov na vydanie záväzných posudkov a pod. Vedie a kontroluje agendu súvisiacu s prácou pracovnej zdravotnej služby. Spolupracuje u zmluvných partnerov s osobami zodpovednými za pracovnú zdravotnú službu a bezpečnosť pri práci

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 849,06 € v závislosti od vzdelania, ostatné mzdové náležitosti sa dohodnú pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je využívanie vlastného motorového vozidla pri hygienických obhliadkach pracovných priestorov.
Táto práca si vyžaduje veľmi časté návštevy klientov, z tohto dôvodu je aktívne jazdenie na motorovom vozidle skupiny "B" nevyhnutnosťou.
Podmienkou je vlastné motorové vozidlo.

Nemocnica svätého Michala, a.s. je špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje všeobecnú a špecializovanú zdravotnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Satinského 1
811 08 Bratislava
ID: 767241   Dátum zverejnenia: 14.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 849,06 € v závislosti od vzdelania, ostatné mzdové náležitosti sa dohodnú pri osobnom pohovore